Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik meghívni kollégákat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik meghívni kollégákat az esküvőre?

Figyelt kérdés
Egy 15 fős csapat nagyobbik felével nagyon jó a viszony, örülnék, ha jönnének a szertartásra, de a másik felének nem. Hogyan tudom sértődés nélkül megúszni a dolgot?
2010. dec. 13. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt. Mindenkinek csak a szertartásra adtunk meghívót, de 5-nek szóltunk személyesen, h őket a vacsorára is várjuk. Ja, és utólag sem titkolóztunk, bent is jókat nevetgéltünk később... és szerencsére senki sem sértődött meg.
2010. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szertartásra hívj meg nyugodtan mindenkit! Az nem kerül semmibe!

Nálunk úgy volt,hogy bevittem egy meghívót, szóban meghívtam őket, a meghívót meg a főnök kirakta az üzenőfalra. Nem tudott mindenki eljönni, de a nagyrésze ott volt!

2010. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

adsz mind a 15 főnek meghivot,de azoknak,akiket nem csak a templomban akarsz látni,hanem lagziban is,kis kártyát bele,hogy várod őket szeretettel a lagziban is...

a többi meg ha kiváncsi,megnéz a templomban,az ugyse fáj,nem kerül semmibe,meg ha nincsenek veled joban,tudni fogják h csak az illem...

2010. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

15:41-nél a pont


az ilyet tényleg a kis kártyával szokták megoldani, én eddig még csak úgy kaptam meghívót, hogy mindig volt benne ilyen kis kártya és igazából nem is tudtam, hogy ez miért van így külön benne, csak egyszer, mikor a leendő férj odaadta, kiesett belőle (mert ez ugye csak így bele van rakva) a másik arc meg aki állt mellettem, annak nem volt benne kártya :D

ciki volt, mert ő mondta el, hogy ez azt jelenti hogy "te mész én meg maradok" :D

2010. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Mindenkit meghívsz a szertartásra és esetleg az uzsonnára.Akikkel meg jóban vagy őket külön meghívod a vacsorára/lagzira.Nem lesz belőle sértődés.
2010. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akivel nem vagy jóban, úgysem fog elmenni, de ha nem hívod meg őket, utálni fognak.

Én körbeküldtem egy e-mailt, hogy örömmel értesítek mindenkit (sok-sok ember, egy egész üzletág), hogy ekkor és ekkor, itt és itt összeházasodunk és szeretettel várunk mindenkit.

Akivel jóban vagyok, azokat pedig személyesen meghívtam. Ők eljöttek, a többiek nem.

2010. dec. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Azt hiszem az e-mailnél maradok, az tűnik a legjobbnak, akit meg szeretek, annak szóban is szólok :-)
2010. dec. 14. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!