Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit lehetne ajándékozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne ajándékozni esküvői tanunak, középkorú hölgynek (nem vágott virágot szeretnék)?

Figyelt kérdés
2008. jan. 29. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én anno semmit, hivatalos volt az esküvőre, miért ez már új divat?
2008. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy új-e. Ő említette nekem, hogy a annó, amikor az ő esküvője volt,akkor a tanuk külön meghívót kaptak és kaptak ajándékot is.
2008. jan. 30. 14:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor lehet, hogy az ajándék miatt vállalta... Nekünk 3 éve volt az esküvőnk, de emlékszem, hogy a mi tanúinknak megtiszteltetés volt, hogy felkértük őket, és semmiféle ajándékot nem vártak el. Mi meg a hálánkat egy-egy csokor gyönyörű virággal fejeztük ki nekik! :)
2008. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az a szokás, hogy a tanunak illik drágább ajándékot venni. èn a nagynénémet kértem fel, és gyönyörü porcelént kaptunk. A férjem tanuja nem volt túl eresztve anyagiakkal, és mondta is hogy sajnálja de nem tud túl sokat adni, persze mi ezt nem bántuk, mert mindenképpen öt akarta tanunak. Mondjuk én sem vártam el a nénikémtöl hogy drága ajándékot vegyen, de ez szokás és megtehette. De mi semmi ajándékot nem vettünk nekik, még virágot sem. De kaptak sok sok puszit.
2008. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én életemben egyszer voltam tanu, a nővéremé. Hálából mellette ülhettem a vacsorán :D


A mi tanuink is rokonok voltak, nekem a nővérem (visszaadta a kölcsönt ;) ), a páromnak pedig a nagybátyja. De mi kaptunk tőlük nászajándékot, nem mi ajándékoztuk őket. Ha már a te tanud ilyen előrelátóan elmesélte, hogy ő szép ajándékot adott a tanujának, azt is meg lehetne kérdezni, hogy mit ajándékozott. És abból már következtethetsz arra, mi is vehetsz. Vagy válassz másik tanut, aki megtiszteltetésnek érzi a feladatot, nem pedig a markát tartja.

2008. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nallunk se szokas a tanunak ajandekot adni!en pl amibol sokat kaptam pl pokroc ,vagy kaptunk 3 robotgepet,na ezekbol amire szuksege volt adtam neki!

megjegyzem a tanu hutoszekrenyt vett ajandekba nekunk!

ja es 200 szemelyes lakodalom volt!

2008. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk sem divat ajándékot adni. Nálunk az a szokás, hogy az ifjú pár asztálhoz ülnek.
2008. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell nekeik külön ajándékot venni. De ha ő mégis "elvárja", akkor lepjétek meg valami kis aprósággal, ami arra a napra emlékezteti. Gondolok itt egy közös képre, szép képkeretben arról a napról, és a hátuljára pedig egy szép köszönő szöveg, vagy ilyesmi!
2008. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem kell a tanúknak semmit ajándékozni, megtiszteltetésnek kellene érezniük, hogy felkérték őket erre a feladatra
2008. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
A tanúnak az az ajándék, ha Te felkéred őt tanúnak. Örülnie kéne hogy rá gondoltál, nemhogy külön ajándék ...?!
2008. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!