Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi van abban az esetben ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van abban az esetben ha a két házasulandó családja nem jönk ki egymással egyáltalán?

Figyelt kérdés
Hogyan legyen az esküvő? Igaz csak polgári van tervben meg vacsi. Kit hivjak meg? Vagy kit ne? Egyszerre biztos nem jönnek! Vagy ne legyen vacsi? Vagy mit csinálnátok ti?
2011. febr. 18. 17:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az a baj, hogy a párom nincs jóban a szüleivel. A páromnak ez a 2. házassága lesz, nekem az első. Kis szertartás, tanúkkal, és utána egy vacsi. Először úgy volt, h csak 4-en leszünk, de én szeretném,ha az én szüleim ott lennének. Ott is lesznek, de a párom nem akarja, h az övéi ott legyenek. Így most ők csak azt tudják, h 4-en leszünk a polgárin. Asszem, ha kiderül, h az én szüleim ott voltak, tuti kitör a balhé. Én már úgy vagyok vele, h a fiuk esküvőjén egyszer már voltak, az én szüleimnek viszont ez lesz az első és utolsó.:)Te is döntsd el, mi a fontosabb. Velük, vagy nélkülük?
2011. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!