Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A barátnőm és a családja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és a családja meghívtak a fiatalabbik fiúk esküvőjére. Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban vagyok a családdal, és meghívtak a jövő héten tartandó esküvőjükre...

Milyen ruhát vegyek fel?

És mit vigyek nekik? (Várandós a menyasszony, fiúk lesz... Kis kék babacipőre gondoltam)


2011. febr. 20. 16:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
...és plusz pénzt is adsz nem? Egyébként ne menj fekete ruhában, mert az a gyász színe, és ne menj pirosban, mert akkor mindenki rád fog figyelni, nem a menyasszonyra. Ne öltözd túl, sem alul a menyasszonyt.
2011. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

azt kihagytam, hogy 16 éves vagyok, pénzem meg nem nagyon van :S

Egy általam díszített kis fényképalbumra is gondoltam

2011. febr. 20. 16:58
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

nem igazán értem, kije is vagy az ifjú párnak...

srác vagy, és úgy a barátnőd? vagyis a bnőd öccsének és az ő párjának esküvője lesz?

vagy lány vagy, és úgy a bnőd?


ajándéknak kérdezd meg, minek örülnének? ha nem mondanak semmit, akkor attól függ, mekkora lesz a lagzi-ha csak otthon egy ebéd, akkor jó, amit írtál, de ha nagy banzáj lesz, étterem, meg minden, akkor egy kis cipőnél azért többet kellene...


ruha:

ha fiú vagy, egyértelműen öltönyt

Lánynak: nadrágkosztüm: [link]

vagy

[link]

[link]

2011. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem :D

Lány vagyok, és az egyik barátnőm bátyának lesz az esküvője, jóban vagyok az egész családdal, a menyasszonnyal is, ezért hívtak meg :))

2011. febr. 20. 17:02
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Feherbe, feketebe nem illik oltozni. En szemely szerint nem adnek babara utalo ajandekot, mert nem naszajandek szeru dolog es lehet, hogy megsertodnenek. Ha ismered oket, akkor lehet, de ha nem, akkor szerintem ne. Szerintem is jo a fotoalbum meg vannak az ajandekboltokban ilyen szettek. Pl. en az eskuvomre kaptam egy gyonyoru orat es kepkeretet egyik baratnomtol. Nagyon szep, izleses volt es szerintem par ezerbol tudsz vasarolni valami szepet.
2011. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom, tudják, hogy még gyerek vagy, nem vagy eleresztve anyagilag, így nem kell semmi extrát venned.

Én koktélruhát vennék fel egy fekete boleróval.


27/l

2011. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
babacipő helyett valami hasznosabbat vigyél inkább, pár teszkós body (ezek jó árban vannak, általában 3-5 db van egybe csomagolva és jó minőségűek) a picinek és egy márkásabb cumisüveg avent/mam.
2011. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
és mennyibe kerülnek ezek a bodyk?
2011. febr. 20. 18:21
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tobbet veszel, akkor is meguszod 1500-2000-bol. A babacipo tenyleg nem idealis. Az en babam sem hordott cipot, de jo, ra lehet adni, csak ugysem minden nap fogja hordani.
2011. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

a fotóalbum szerintem is jó ötlet, pláne ha tényleg te díszíted. de babaholmit talán babonából sem kellene adni. adhatsz mellé valami képeslapszerűséget is, jókívánsággal,valami személyes szöveggel. ha valamennyi pénzt tudsz adni, ebbe beleteheted, és sztem nem gáz, ha beleírod, hogy te ennyivel tudsz hozzájárulni, de szívesen adod.

azon ne stresszelj, hogy nem tudsz drága ajándékot vagy sok pénzt adni, téged biztos nem azért hívtak meg.

2011. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!