Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Belevágnál egy olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belevágnál egy olyan kapcsolatba ha a barátnődnek valószinüleg nem lehet majd gyereke?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 20:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
ha szeretem,akkor mindenre van megoldás.Lehet örökbefogadni is kisbabát.Butaság ilyen miatt szakítani vele például.
2011. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Te a férfi lennél, vagy a nő?

Szerintem nehéz kérdés, hiszen ha a férfinak nem lehet, attól még a mesterséges megtermékenyítés megoldást jelenthet, ilyen esetben azonban csak az örökbefogadás maradna.. És ritka az a férfi, aki ezt választaná ahelyett, hogy túltegye magát a kapcsolaton és egy következő nővel valósítsa meg a terveit.

Én elég családcentrikus vagyok, úgyhogy biztosan nem mennék bele ilyen kapcsolatba. Persze egy férfinak lehet kevésbé fontos a gyerek..

2011. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%

ez áldás!

annyit közösülhetsz vele, amennyit csak akarsz, mégsem lesz belőle gyerek!


titokban minden férfi és nő ilyenre vágyik. Csinálni, következmények nélkül

2011. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
14%
Hóóógy a francba ne? Legalább később se' csesztetne a családalapítással. Simán.
2011. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha szeretném nem hagynám el,bár nekem nagyon fontos a családalapítás.Ha ez lenne a helyzet örökbe fogadnánk,akkor 3 gyereket is.
2011. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%

Volt egy barátnöm akibe rohadt módon szerelems voltam és együtt terveztük az életünket, neki sem lehetett volna gyereke, de nem érdekelt, benne lettem volna az örökbefogadásban, mert úgy szerettem ahogy van.

De hát milyen is az élet, megértés, kedvesség, elfogadás lóf@szt nem ér, jött az új lovag a semmiböl, közel negyvenhez, kopaszon, büdösen, de a lényeg megvolt mert pénzesen!

Úgy lettem kib@szva mint a sz@rómacska...

2011. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem vágnék bele.Mert lehet hogy még nem akarok,és még sokáig nem,de egyszer mindenkinél eljön az az idő,amikor már "meghalna"egy babáért.Mi huszonéves korunkban házasodtunk,egyikünk sem rajongott a gyerekekért,sőt,kimondottan idegesítőnek tartottuk őket.Éltük szépen az életünket,míg 35 évesen elkapott a hév minket is,és azóta babát szeretnénk,vagyis kétségbe esve küzdünk érte,immár 5 éve..40 múltunk,és már mindenünket odaadnánk egy kisbabáért.Nem gondoltuk volna magunkról,hogy egyszer eljön ez a pillanat a mi életünkben is.
2011. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
30 éves nő vagyok és emiatt nagyon félek kapcsolatot kialakitani. Tudom, hogy a fiatalabb férfiakat még nem nagyon izgatja a téma de úgy gondolom később mint ahogy a legutolsó hozzászoló is irta, akkor már esedékes lett a baba téma. Félek, hogy igy nem találok párt magamnak:(
2011. márc. 17. 20:52
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod valószínűleg?

Ismerek nőt is férfit is akiről orvosok siserehada állapította meg ,h 100% az , h nem lehet gyereke és 10 év próbálkozás után mégis lett gyerekük.A nőnél operáció kellett a férfi meg valami speciális kúrán vett részt, h erősítse a magjait mielőtt összejött nekik.

A tudomány mai állása szerint a >valószínűleg< nem kellene szempont legyen egy párkapcsolatban ha egyébként jól kijönnek és megértik egymást és persze szabadjára engedték egymás közt a nagy cerelem dúlását;)

2011. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Valószinű nem lehet...

Nagynénémnek is ezt mondták 10 éven keresztül,ott is hagyta a párja 35 évesen,lombikkal is próbálkoztak,mindenféle kúrával...

Aztán ahogy otthagyta a párja,bánatában elment egy görbe estét csapni,védekezésre nem gondolt,hisz gyerek ugyse lehet,betegségek meg nem érdekelték pár feles után...


lassan 4 éves az unokatesóm,makk egészséges,azon az éjjelen fogant meg...

2011. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!