Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Álmaitok nagy szerelméhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmaitok nagy szerelméhez mentetek férjhez? Mit tegyek? (lennebb)

Figyelt kérdés
Én menyasszony vagyok, de a volegényem nem álmaim férfija ... szóval szeretem, de voltam már szerelmesebb ... igazából a külsejébe nem tudtam beleszeretni, másképp minden szuper, jol megvagyunk, megbecsul ... csak mindig az van bennem hogy mi van ha jonne egy ojan akit szivembol szeretnek de ferjnel leszek ... es forditva is ... mi van ha elutasitom ot es nem kapok egy ijen rendest? szeretni azert szeretem ...
2011. márc. 27. 23:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Nem is tudtam volna olyanhoz, akibe nem vagyok szerelmes. De ez én vagyok, más attól még gondolhatja máshogy. Te tudod, mennyire fontos neked a szerelem, az biztos, hogy sok olyan jó házasság van, ami inkább csak szereteten és tiszteleten alapul, mint szerelmen. De nekem kellett a szerelem is.
2011. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%

Nem.

Sőt,álmaim pasiját visszautasítottam büszkeségből, és úgy tettem meg, hogy a férjem mellettem volt. Akkor azt hittem jól döntöttem.

2011. márc. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nekem is kell es van is de nem olyan mertekben mint egy volt nagy szerelmemen ... de ugylatszik ahoz a nagy szerelemhez nincs szerencsem ... a mostani parom meg nem tudnam elhagyni hacsak nem lennek szerelmes igazan valakibe es az viszontszeretne ...
2011. márc. 28. 00:03
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

ha jól érzed magad vele, bizalmat érzel, tudtok együtt nevetni is - akkor szerintem jó házasság lesz belőle!

a nagy lángoló szerelem elmúlik, szeretetté, megértéssé alakul úgyis

Kosztolányi Dezső így ír az Esti Kornél-ban:

"Természetesen a szerelmi házasságnak is megvan a maga hátránya. Aki szerelmet visz egy házasságba, az nem sokkal bölcsebben cselekszik, mint aki otthonában egy gyönyörű, kecses leopárdot helyez el, hogy vigyázzon nyugalmára. Nemigen való az oda."

*

Sok boldogságot kívánok Nektek!

2011. márc. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Ez az Esti Kornélos jópofa. :)


Ha ilyen gondolataid vannak, akkor add vissza szépen a gyűrűt, és hagyd a párod, hagy találjon magának olyan feleséget, aki biztos benne, hogy szeretni fogja őt. És nem azon agyal már az esküvő előtt, hogy mi van ha másba lesz szerelmes.

Bennem fel se merült, amióta a páromat ismerem, hogy valaha el fogok szakadni tőle, bármilyen indokkal is. Kinézetre nem az álmaim megtestesítője volt, de soha nála szebbet nem láttam. :) A belső értékei miatt ő a legkülönlegesebb férfi a világon.


Nemcsak az a kérdés,hogy ő megbecsül-e téged. Hanem hogy te meg tudod-e becsülni őt, és magadat ha vele vagy. A szeretet és szerelem édes kevés egy házassághoz. A tisztelet, megbecsülés és hűség (mindkét fél részéről) sokkal többet nyom a latban.

2011. márc. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

"Én menyasszony vagyok, de a volegényem nem álmaim férfija"


Csak engem zavar ez a mondat?

Hogy lettél a mennyasszonya ha nem álmaid férfia?

Föképp hogy ez téged zavar, mint a kérdésedből kitünik.


Ezt a kérdést fel sem tehetnéd ha akkor ott nem mondasz igent. Talán a nem lett volna a megfelelő válasz, jobban jártál volna te is és ő is.

2011. márc. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Ne menj hozzá ehhez az emberhez, mert egész életedben bánni fogod. Én is majdnem ebbe a hibába estem, de összeszedtem magam és szakítottam. Azóta már másfél éve együtt vagyok egy másik férfival, aki minden szempontból az IGAZI nekem. Ilyenkor áldom az eget, hogy nem mentem hozzá az exemhez, ugyanígy éreztem iránta, ahogy te.
2011. márc. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
minden van ... ugyertem minden jo ... egyetertes szeretet huseg ... nagyszeru ember!! de egyvalami hianyzik ... az a szerelem amit ereztem talan 20 evesen egy masik irant ...
2011. márc. 28. 00:44
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sok jó házasság alapul tiszteleten, megértésen, megbecsülésen.. De ha nem mondtál még le arról, hogy szerelemből házasodja, akkor a teljes kapcsolatot meg fogja mérgezni az elvágyódásod. Egész életedben arra fogsz gondolni, hogy talán most valaki más mellett kellene lenned, és ez egy idő után megkeseríti a közös nevetéseket is..

Az a baj, csak azért vagy a vőlegényeddel, mert félsz egyedül az életben. Ő csak egy pótlék, ameddig nincs jobb.. El kellene hagynod őt, ne rabold tovább az idejét, próbáld meg inkább felkutatni álmaid férfiját.

Ha meg sem próbálod, soha nem leszel boldog.

2011. márc. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Az én vőlegényem sem álmaim férfija külsőre. Egész kinézetűekről álmodoztam éveken át.


Nem konkrét személyről, csak általában. És akkor jött ő és elrabolta a szívemet. Járni sem akartam vele, de valahogy csak együtt maradtunk. Nagyon szeretjük egymást, csak egyre jobban évek óta. Nem a lángoló ködös szerelemmel, de mélyen és tisztán, bízunk egymásban, tiszteljük egymást, és mindketten boldogok vagyunk így. Valami megfogott benne és szépen kialakult, hogy hűha, én még sosem éreztem azt, hogy valaki ennyire elfogad, szeret, óv és tisztel engem.


Szerintem ennek nagyobb jelentősége van, minthogy olyan szép ember és úgy beleestem, hogy csak na.

2011. márc. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!