Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hagymaszoknya, illetve olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagymaszoknya, illetve olyan ruha, ami egy esküvőre való (vendégként) és az alja olyan "hagymás", az jól állna egy ducibb csajon?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2011. máj. 4. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Na én egyszer próbáltam fel ilyen hagyma szoknyát. Én is teltebb vagyok, nem kövér, de inkább telt. Hát valami borzasztóan állt rajtam. Még a csaj is ezt mondta, pedig neki érdekében állt eladni.
2011. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakzoom az előttem szólóhoz, teljesen ugyanúgy jártam.
2011. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem, bár attól függ mennyire vagy duci, és hol vagy erősebb. Szerintem azért nem állna jól, mert ha széles a csípőd akkor ez a szoknya csak még jobban kikerekíti és kihangsúlyozza. A másik meg, ha a lábaid is szélesek (a vádlid) akkor a szoknya alja ugye kicsit szorosabb, összeszűkül, majd a vádlid megint kiszélesedik (mármint ha vastag). Úgyhogy szerintem nem állna jól, de próbálj fel egyet, lehet hogy neked pont jól áll, de én így látatlanba, tippre ezt mondom.
2011. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
kövérít. A hagymaszoknyához vékonynak kell lenni.
2011. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Második vagyok: nekem az volt a baj, hogy kerek a popsim, nem kövér, de szép kerek, ezért kb. rövid volt a szoknya rész, plusz a vádlijaim nagyon nagyon vastagnak látszottak benne. Viszont ami szuperül áll, az a teljesen testhez álló ruha, ami össze van ráncolva, megpróbálok képet linkelni. Abban szuper az alakom. [link] ezen a linken 21. sor második kép.
2011. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem, inkabb ne vedd fel.

Itt vannak, fortelmesek!

[link]

2011. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
81%

Vegyél A-vonalú, kissé redőzött szoknyát, nagyon csinos tud lenni kis súlyfelesleggel is! A hagymaszoknya nagyon veszélyes... :)

[link]

2011. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem azért, de szerintem a hagyma szoknya még egy vékony lányon is borzalmasan néz ki.
2011. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!