Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Klasszikus terdig ero fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klasszikus terdig ero fekete ruhaba illik menni eskuvore? Mondjuk egy gyongysorral feldobva?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te csak meghivott leszel, ugye? Ha elegans a ruha akkor persze!
2009. márc. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, meghivott. Elegans a ruha, csak a szinben nem vagyok biztos, h illik-e eskuvore.
2009. márc. 14. 23:37
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer én is fekete felsőbe,meg fekete szoknyába mentem esküvőre. Nem volt más olyan ruhám ami elegánsnak nevezhető. Erre beszóltak nekem h miért vagyok feketébe? Esküvőre jöttünk,nem temetésre! Mondta ezt az,aki melegítőbe meg mackó felsőbe volt...
2009. márc. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De nyugodtan menjel abba, a fekete mindig elegans. Itt meg azt is szoktak tanacsolni, hogyha valaki nem akar feher ruhaban eskudni, nyugodtan vegyen fel a polgarira fekete ruhat.

En felvennem, ha abba ereznem jol magamat, es elegans lenne. A taskad is lehet mas szinu, a cipod is, es a hajad is sokat szamit. Szoval az osszkep.

2009. márc. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Én nem javaslom a feketét, elegáns, de nem esküvőre.

Inkább keress valami más színű ruhát, biztosan találsz.

Ha mégis a feketét választod, akkor mindenképpen dobd fel valami színes dologgal, cipő, táska, fülbevaló, smink, haj stb.

De őszintén esküvőre a fekete nem a legjobb.

Még a fekete nadrág, cipő rendben, de felülre egy nő sose vehet fekete felsőt, esküvőre.

Persze nem tudom milyen esküvő lesz, mifelénk van koszorúslány meg minden és mindenki díszes ruhába van és legtöbbször pasztellszínekbe de mindenképpen élénk színekbe öltöznek, nem feketébe. Senkit nem láttam még feketében, talán férfiakon a zakó, de nőt...

De ha ez olyan mai, trendi esküvő lesz, akkor elmehetsz feketében elegáns leszel.

Én láttam már esküvőn lányokat, akik mintha diszkóból lettek volna áthívva sztriptíztáncosnőknek néztek ki. :)) szörnyű volt.

2009. márc. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem okés!

De nem ártana feldobni valami élénk színű vállkendővel/sállal, vagy egy szép kitűzővel!

A lényeg hogy finomítsd a ruhád fekete szigorúságát!:)

2009. márc. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vedd fel, egy világos gyöngysorral dobd fel, esetleg a cipő is lehet olyan színű mint a gyöngysor.
2009. márc. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egy gyöngysorral nem lehet feldobni egy fekete ruhát esküvőre.

A ruha szabásától függően inkább egy övvel (nem feltétlen színpompás, lehet fehér/törtfehér is), vállkendővel (ha szabadon van a váll, akkor úgyis kell valamilyen kendő, mert a templomba nem illik fedetlen vállal bemenni), kis táskával, nem fekete cipővel vedd fel.

2009. márc. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!