Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kérhetek időpontot menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek időpontot menyasszonyi ruhapróbára, úgy hogy majd csak kb. két év múlva lesz az esküvő?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy most még sem anyagilag, sem egyéb körülmények miatt nem lesz esküvő. Viszont már annyira szeretnék ruhát próbálni, lássam magam egy-két ruhában...

Vagy nagyon gáz lenne igy?


2009. márc. 22. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egy esküvői ruhaszalonba akkor is el lehet menni, ha végülis nem kölcsönzöl vagy veszel ruhát. Időpontot sem kell kérni, csak oda kell menni. Gyakorlatban nincs sok értelme, de ha téged ez boldoggá tesz, akkor miért ne? Nem gáz. Mikor egy menyasszony ruhát keres, úgyis ált. bemegy több szalonba, így az eladók tisztában vannak vele, hogy attól, hogy valaki ruhát próbál, még nem feltétlen veszi meg. Ha kérdezik, mondd, hogy esküvői ruhákat szeretnél próbálni és ennyi.
2009. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj, de most 2 evvel az eskuvo elott kiakarod valasztani a ruhat?:))) Es ha addig megszunik a ruhaszalon?

Ettol fuggetlenul probalgathatsz, nem kell tudniuk mikor lesz az eskuvo, nem?

Imadom ezt az oldalt, rengeteget lehet nevetni!:)))))

2009. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Tenyleg bemehetsz, bar szerintem csoppet sem ildomos, hisz egyertelmu, hogy most nem fogsz lefoglalni egyet sem. Ha bemesz, felveszel egy ruhat, akkor az mar koszolodik, tisztittatni kell, kopik az anyag, stb., plusz koltseget okozol a szalonnak, es meg csak nem is kolcsonzod ki.


De egyebkent kerhetsz.

2009. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Már elnézést, de egy ilyen jellegű kérdésnél miért kell egy normális választ lepontozni?!
2009. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Persze, menj nyugodtan és próbálj. Nincs előírva, hogy csak esküvő előtt lehet. Egy boltban is felpróbálsz valamit úgy, hogy tudod, hogy nem veszed meg. Csak érdekel , hogy áll. Mondhatod, hogy ősszel lesz az esküvő, nem kell megadni, hogy melyik év őszén. Jobb is ha előre próbálsz, legalább rájössz, mi áll jól, és hol érdemes próbálni.

A szalonban örülni fognak, hiszen ha tetszik, lehet hogy visszamégy hozzájuk. Vagy ajánlod valakinek. Nekik reklám, ha bemégy, szívesen veszik.Mondhatod azt is, hogy még nem tűztétek ki az időpontot, de Téged nagyon érdekel a ruha.

2009. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nagyon jó ötlet. Nem hiszem, hogy bármilyen üzletben haragudnának, ha bejön egy potenciális vevő. Ennek mindenki örül. Miért ne tennéd, ha szeretnéd? Két év múlva is egy csomó helyen próbálnál, lehet, így már tudni fogod akkorra, milyet szeretnél. És könnyebb várni is :)
2009. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, azt hiszem elmegyek próbálni. még nem kiválasztani akarom a ruhát, mert még nagyon korai lenne, csak úgy próbálni szeretnék, hogy melyik jó, melyik nem.

amúgy nem tudom kipontozta le a válaszokat, mert én biztos nem.

2009. márc. 23. 08:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az esküvőm előtt 5 hónappal se tudtam, hogy akkor lesz asz esküvőnk....
2009. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!