Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő az Aggteleki Cseppkőbar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő az Aggteleki Cseppkőbarlang Hangversenytermében. Mit gondoltok róla? Bevonuló zenének pedig Frank Sinatra-tól a „Strangers in the night”? Mit szóltok hozzá? Milyen ruhát ajánlotok mind a vőlegénynek, mind a menyasszonynak?

Figyelt kérdés

Eddig életemben egyszer voltam az Aggteleki Cseppkőbarlangba, ahol az idegenvezető megemlítette, hogy a Hangversenyterem nem csak hangversenyek, kórustalálkozók megrendezésére alkalmas, hanem esküvőt is van lehetőség ott tartani. Azóta ez az álmom, hogy itt lehessen az esküvőm.


- Mit gondoltok, mennyibe kerülhet ez a „kis” esküvő?

- Milyen ruhát választanátok, ha menyasszonyok/vőlegények lennétek?

- Hogy tetszik aláfestő zenének, bevonuláshoz a „Strangers in the night”?


Íme a link, melyet megnyitva meg lehet hallgatni a gyönyörű dalt: <iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/hlSbSKNk9f0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


2011. jún. 21. 20:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt szerettem volna írni, hogy az Aggteleki CseppkőbarlangbaN, és nem Cseppkőbarlangba.
2011. jún. 21. 20:53
 2/17 anonim ***** válasza:
Jaj,nagyon jól választottatok!Nagyon szép az a terem!Szívemből sok boldogságot kívánok nektek!:)
2011. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
tényleg remek ötlet ott megesküdni, egyedi és tényleg irtó romantikus! én a menyasszony helyében fehér menyasszonyi ruhát választanák, a vőlegénynek öltönyt, biztos te valami extra ruhára gondoltál és azért kérded, de szerintem jobb a hagyományos. a zene passzolna a bevonuláshoz, árban nem tudok tanácsot adni, illetékeseknél kellene informálodnod, de én szoritok h összejöjjön és sok boldogságot!
2011. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hmm.... tetzsene. csodaszép hely. A zene is tetszik.


Mondjuk kiváncsi lennék mennyibe kerülne nektek a "terembérlet"

2011. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ha megtudod az árat, légyszi írd meg!
2011. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Olyan kedvesek vagytok, tényleg nagyon szépen köszönöm! :-) Várom a további véleményeket, ötleteket és lennétek szívesek megírni, hogy tetszik a zene?
2011. jún. 21. 21:01
 7/17 A kérdező kommentje:

Kértétek, hogy írjam meg az árát. Ha így is jó, belinkelek egy oldalt, amit találtam.


[link]

2011. jún. 21. 21:04
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet,mondjuk nem tudok oda elképzelni,egy hosszú uszályos ruhát...:)
2011. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Rossz dolog: Ha a rokonság csinál képeket szinte biztos,hogy rossz lesz az összes. Ha fotós,akkor is nehéz lesz összehozni szép képeket,bár nem megoldhatatlan,de több az esély rá,hogy rosszabb képek sikerednek.
2011. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Tehát a terembérlet 30. 000 Ft + teljes árú belépőjegy/fő

Az öltözködéshez: A barlang hőmérséklete +10 °C körüli

Belépőjegyek:

Felnőtt 900 Ft/fő

Gyermek/nyugdíjas 600 Ft/fő

2011. jún. 21. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!