Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha megyek m. ruhát próbálni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megyek m. ruhát próbálni, az hogy megy? Előre be kell jelentkezni, vagy ha bemegyek, és ráérnek, akkor próbálhatok is? Sok kérdésem van még?

Figyelt kérdés

szóval szeretnék majd lassan elmenni ruhát nézegetni, de tulajdonképpen fogalmam sincs, hogy megy ez...:S


előre be kell jelentkezni? meg van szabva, hogy hány ruhát lehet felpróbálni? és fényképezni általában engednek? fizetni kell érte?

Vigyek valaki olyant, aki segít felöltözni, vagy az ott dolgozók segítenek? csak mert kicsit duci vagyok, meg rettentően szégyenlős...:S


leírnátok nekem, hogy megy ez ?


köszi


2011. jún. 27. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Üzletfüggő, hogy be kell-e jelentkezni vagy sem. Érdemes előtte felhívni őket és megkérdezni.

Próbáért ált. nem kell fizetni, legalábbis én még nem találkoztam olyannal.

Ott segítenek öltözni, attól ne félj. Ha ott vagy, megmérnek, megkérdik a méreted és megmutatják a ruhákat vagy a katalógust. Ezekből lehet válogatni. Fényképezni ált. nem szabad.

Jó ha van kísérőd, mert segít választani és több szem többet (és másképp) lát.

Cipőt a végső próbára elég vinni, hogy hozzá tudják passzolni a ruha hosszát. Ha van kiegészítőd (fátyol) azt nézd meg majd, hogy árnyalatban megy-e a ruhához.


Ennyi.

2011. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nincs megszabva, hány ruhát lehet felpróbálni. Volt olyan hely, ahol én csak kettőt próbáltam fel. (Mint kiderült, ide be kellett volna jelentkezni, de mivel 2 ruha tetszett, azt fel is próbálhattam ott, melegében.) De olyan is volt, ahol annyira "rámenős" volt az eladó, hogy vagy 10-et felpróbáltatott velem, pedig nem szeretek próbálni. Nagyon lelkes és segítőkész volt. :)
2011. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A jobb szalonokban be kell jelentkezni és nem lehet fényképezni! Az nincs megszabva,hogy hány ruhát próbálhatsz fel, általában másfél-két órát szoktak egy vevőre hagyni!

Igen, van aki segít felöltözni. Egyedül fel sem tudnád venni!:)

Én egy olyan szalonban voltam,ahol elég nagy a kínálat, ezért amikor megérkeztem, adtak egy katalógust, amiből ki kellett választanom,hogy melyik ruhát akarom majd megnézni és felírni a számát. Ők azokat hozták ki. Persze, ha látták,hogy valami hasonló is jól állna,akkor javasolták!

2011. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ugyan nem menyasszonyi ruhát próbáltam, illetve de, de "csak" szalagavatóra. Budapesten a körúton végigjártuk az összes szalont, bejelentkezés nélkül. Mindenhol felpróbáltunk legalább egy ruhát, fényképezni is engedtek. Jó, nem profi géppel, csak mobillal lőttünk egy-egy képet a legjobban tetsző ruhákról. Kedvesek voltak, segítettek, én pl nem akartam pánt nélkülit, de azt mondták, olyan szép a hátam/vállam, hogy mindenképpen azt javasolják és tényleg jól állt. Kísérőt vigyél, egyedül sokkal nehezebb dönteni, meg másképp is látod magad a ruhában, mint vki más :)

Sok boldogságot!

2011. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb szalonnak van weboldala, ott szokták írni, hogy kell-e időpontot egyeztetni.

Szerintem jó, ha úgy mész oda valahová, ha van némi elképzeléséed, hogy milyet szeretnél.

A tukmálósokat én nem szerettem, én rengeteg helyen voltam, mire rátaláltam az igazira. (Rám varrták.)

2011. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!