Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bordó ruhában leszek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bordó ruhában leszek az esküvőnkön. A vőlegénynek világos öltöny bordó inggel megfelel?

Figyelt kérdés

Nem menyasszonyi ruhám lesz, hanem kb térdig érő, fényes anyagú.

A párom nem szeretett volna feketét, és nekem is nagyon tetszik a világos rajta.

Csak a bordó ing ezzel a vajszínnel nagyon nem szokványos. Mi a véleményetek róla?

Csak polgári lesz, utána állófogadás és egy kb 20 fős vacsora.


2011. júl. 2. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Hát nekem eleve a bordó szokatlan. Esetleg egy krém, bézs vagy törtfehér, rózsszn. De bordóóó????
2011. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pont hogy gyakori párosítás. Bátran vegye fel :)
2011. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, őszinte leszek! Már eleve nem szokványos a bordó ruhád, és ez tök jó! De ha belegondolsz, akkor neki az esküvőn a vajszínű öltöny fog csak látszani, mert hátulról álltok általában, vagy oldalt, és nem szemben a násznéppel. 1 bordó ember lesz szoknyában, meg 1 vajszínű nadrágban ennyit látnak hátulról, nem? A gond, hogy a fogadáson meg úgyis leveszi a zakót gondolom, akkor meg két bordó ül egymás mellett, színorgia. Mondjuk nálad legyen vajszínű csokor esetleg, de csak vajszínű és ne más szín! A fogadásra meg cseréljen inget vajszínűre, bordó spanyolövvel, vagy nyakkendővel, az szuper lenne, de akkor meg a vajszínű nadrág lesz gond a vajszínű inggel,te ez tényleg fogas kérdés!!!
2011. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
50%

Ha ebben a ruhában jól érzitek magatokat, akkor csak rajta!

Talán annyi, hogy a világos öltönyhöz nem adnék a vőlegényre bordó inget, nekem az a menyecsketáncos verzió. Viszont egy jól eltalált elegáns nyakkendő, díszzsebkendő, amiben van bordó szerintem elég.

De ami a lényeg: LEGYETEK BOLDOGOK!!!

2011. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, bordó. Nem szeretek úgy cselekedni, ahogy kell, mert mindenki más is úgy csinálja... Tetszik a bordó és jól is áll, meg ünnepélyes is.

Abban lehet valami, hogy ha leveszi a zakót, akkor túl erős színhatás leszünk egymás mellet. :) De mindenképp a ruhájával egyező, vagy ahhoz hasonló csokrom lesz, és a cipőm is krémszínű... Viszont fehér inggel meg nem lesz túl világos az összképe? Ja, és nem akar nagyon világosba öltözni, nehogy "őt nézzék menyasszonynak". :) Ezt persze nem kell szó szerint érteni!

2 külön inget nem szeretnénk venni, ígyis már nagyobb költségvetésű esküvő lesz, mint szerettük volna.

Köszönöm a válaszokat, várok még!

2011. júl. 2. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

világos barna ing esetleg? vagy ha a hajad barna, akkor ahhoz hasonló színű ing? Neked meg lehetne a csokrod vajszínű+barnás (sok dekorelem van, aminek barna a színe)esetleg ha megy a szemedhez, akkor vaj/barna smink

[link]

(színre gondoltam ilyesmit)



Vagy az öltönye barna (ha még nem vettétek meg), az ing vaj, és máris nemmenyasszonyos:)

Neked meg a fent írt csokor pl.

[link]

2011. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az öltönyt már megrendeltük, és jóval világosabb, mint amit linkeltél. Valami ilyesmi: [link]

Itt a 7. képet kell nézni :)

A világosbarna (talán kávészínű?) ing nem rossz ötlet, de a bordó nyakkendővel kicsit lehet, hogy fura lenne az összhatás. De az ötletet megjegyeztük, mindenképp összepróbáljuk ezt a kombinációt is! :)

2011. júl. 2. 23:54
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem bordó ruhám volt fekete rózsacsipkével rajta:) sőt a hajam is mélyvörös volt akkor még és a csokrom is bordó rózsából állt, a férjem fekete öltöny sötétbordó ing de abszolút nem volt sok a színből..nagyon is összeillő volt:)

szóval szerintem nem sok a bordó ing


sok boldogságot!

2011. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi! :)

szerintem a bordó marad, még a nagymamám is rábólintott! :)

2011. júl. 3. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!