Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha meghívtak esküvőre, (távoli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meghívtak esküvőre, (távoli csal. Tag) én fizetem a koszorúslányruhát. Mi erről a vélemény?

Figyelt kérdés

ugyanis a menyasszony nem hozza fel, hogy megtéríti, sőt elvárja a menyasszony táncpénzt is, és mindenkivel közölte nem ajándék kell, hanem pénz.

Mivel nagyon távoli rokon és mi meghívottak vagyunk, most tényleg nekem "illik" mindezt finanszírozni?


ti hogyan gondolkodtok erről?


2011. júl. 4. 11:52
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
68%
pofátlan dolog, én a helyedben nem vállalnám el a koszorúslány szerepet
2011. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ha már az ennyire távoli családtag nem csak,hogy meghív,hanem koszorúslány is vagy(vagy a gyereked,nem tudom),akkor illik neked finanszírozni a ruhát.Esetleg kevesebb pénzt adsz nekik a menyasszonyi táncba,illetve az utazást állod.Ennyit tudsz spórolni.
2011. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
89%
Ha nagyon távoli rokon, akkor miért te vagy a koszorúslány?
2011. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
67%

Én se hallottam iylenről, hogyha valaki koszorúslány vegye meg a ruháját... Én sem vállalnám. Kérjen meg akkor valaki mást!

(Nem beszélve arrról, hogy milyen kritériumoknak kell megfelelnie egy koszorúslányruhának, színben szabásban, h illljen a csinnadrattához).

2011. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
82%

az, hogy van menyasszony tánc és nem tárgyi dolgot kérnek, hanem pénzt, az nem felháborító ( felénk legalábbis). Az viszont, hogy ő kér fel koszorúslánynak és tőled elvárja, hogy fizesd a ruhát---- az igen.

Mi nem kértünk fel senkit koszorúslánynak, két rokon mondta, hogy szívesen beöltöztetné a gyerekeket. Ők azt fizetik. Ez így OK.

2011. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
79%

Én sem vállalnám el. Egyik barátnőm megy most esküvőre koszorúslánynak, 30 ezer lesz a ruhája, mert a menyasszony pontosan meghatározta azt is, hogy hol milyet csináltasson magának. Cserébe "megengedte", hogy nászajándékot ne adjon. Mintha arra szánt volna szegény lány 30 ezret...


Én ilyen távoli rokonnak nem vállalnám el, nagyon köszönöm, meg minden, szívesen adok ajándékot, de az, hogy bumlizzak le a világvégére, adjak ajándékot, és vegyek egy ruhát, ami 99%, hogy nem olyan lesz, amit én magam választanék, hanem passzoljon a díszlethez, meg a menyasszony ízléséhez, és többet a büdös életben nem lesz jó semmire, ráadásul drága... Tuti úgy lennék vele, hogy szegénykének csak épp kapóra jövök, hogy lány vagyok és nagyon kéne a koszorús lány, mert az milyen szép, nem az, hogy de jó szoros kapcsolat van közöttünk és szeretné, hogy az legyek. Fenéket! Nem futja nekem ilyenekre.

2011. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
70%
Te vegyél meg egy ruhát, amit soha többet nem tudsz hordani??+mennyasszonytánc+pénz, na ez jó sok. Ha elfogadtad, hogy te leszel az egyik koszorúslány, akkor vállalnod kell a költséget. Legfeljebb tényleg kevesebb pénzt adsz ajándékba meg a táncba.
2011. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:

a kislányom lenne a koszorúslány, és mert nincs más akik koszorúslánya lenne.

csakhogy ez nagy költség, ahhoz képet, hogy mi vagyunk meghívva

2011. júl. 4. 12:04
 9/59 anonim ***** válasza:
75%

1. Nem kötelező elmenni az esküvőre.

2. Nem kötelező elvállalni a koszorúslányságot.

3. A menyasszonytáncba senki nem tudja, mennyi pénzt dobsz, ha 500 Ft-ot, akkor annyit, ha 20000-ret, akkor annyit.

4. Nem értem a felháborodásodat. Igaz, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát, de azt se felejtsük el, hogy aki igazán szívből ajándékoz, az azt nézi, hogy a megajándékozottnak mire van szüksége. És manapság a fiataloknak legjobban pénzre van szüksége, nem az ötödik kávéskészletre. Szerintem sokkal több értelme van pénzt adni, amin azt vesznek, amit akarnak, és jó szívvel gondolnak rád, hogy ezt a te pénzedből vették, mint hogy kiszórják azt, amit vettél nekik, de nem tetszik, nem kell, van már.

2011. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

csak az érdekes, hogy a menyasszony egy szót sem szól arról, hogyan viszonozná ezt.


erről vélemény?

2011. júl. 4. 12:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!