Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik megkérdezni a házasuland...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik megkérdezni a házasulandó pártól, hogy mit szeretnének ajándékba az esküvőjükre?

Figyelt kérdés
Esküvőre vagyunk hivatalosak augusztusban. Megkaptuk a meghívót szertartásra és vacsorára is. De amikor átadták a meghívót nem mondták mit szeretnének. Felhívjam telefonon esetleg a lányt, hogy mi az amire szükségük van? Így utólag rákérdezni nem ciki? Nem akarok felesleges dolgot adni, venni, aminek nem fogják soha hasznát venni, mert van belőle kettő-három.
2011. júl. 7. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illik megkérdezni, én mindig meg szoktam kérdezni, ha meg olyan sablonokat mondanak, hogy mindegy, meg semmit, csak gyere, akkor rákérdezek,hogy "Vagy inkább pénzt szeretnétek?" Mondjuk attól is függ, hogy milyen viszonyban vagy a házasulandókkal. :)
2011. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Adj pénzt!
2011. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pénzt akarnak, ebben biztos lehetsz.
2011. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én is pénzt adnék, annak tudják a legnagyobb hasznát venni. A pénzt nem fogják kidobni, vagy feltenni a padlásra, ha sok van belőle. ;)
2011. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Manapság pénzt kérnek! Érthető is, hiszen általában esküvő előtt már régen együtt laknak, tehát szinte minden felszerelésük meg van.
2011. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 sz12 ***** válasza:
Szia én is augusztusban megyek esküvőre.. :) Szerintem pénzt, mert azzal nem lehet mellé lőni.
2011. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Oké, pénz. De mennyit? Nem rokon, nem jó barát, a párom kollégája a vőlegény. A lányt csak akkor láttuk mikor elhozták a meghívót.
2011. júl. 7. 11:12
 8/15 anonim ***** válasza:
10 ezer/ fő!
2011. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
20-25 ezer forint a párnak összesen (tehát nem külön-külön).
2011. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 sz12 ***** válasza:
Szeritem 15-20 ezer forint.
2011. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!