Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik megkérdezni a házasuland...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik megkérdezni a házasulandó pártól, hogy mit szeretnének ajándékba az esküvőjükre?

Figyelt kérdés
Esküvőre vagyunk hivatalosak augusztusban. Megkaptuk a meghívót szertartásra és vacsorára is. De amikor átadták a meghívót nem mondták mit szeretnének. Felhívjam telefonon esetleg a lányt, hogy mi az amire szükségük van? Így utólag rákérdezni nem ciki? Nem akarok felesleges dolgot adni, venni, aminek nem fogják soha hasznát venni, mert van belőle kettő-három.
2011. júl. 7. 10:52
1 2
 11/15 sz12 ***** válasza:
Hol lesz az esküvő?
2011. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
sz12: Jászberényben lesz az esküvő
2011. júl. 7. 13:59
 13/15 sz12 ***** válasza:

Értem :) Szerintem olyan 15.000- 20.000 Ft körül "illik".

Nem közeli barát, úgyhogy.

2011. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem először kérdezd meg. Tényleg manapság elsősorban a pénz dominál, de illik megkérdezni. Ha azt mondják mindegy, akkor marad a pénz. 15-20 ezer forintra szavazok én is, anyagi helyzetedtől függően.
2011. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%

ha a párod kollégája, és más kollega is megvan hívva, beszéljetek össze, és vegyetek együtt valami nagyobb ajándékot. mondjuk ha most költöztek X összegű IKEA, KIKA vásárlási utalványt, amit poénos csomagolásban ad át valaki az összes kollega nevében


de jó pl. egy wellness utalvány is, én pl. olyan vagyok, hogy ilyenre költeni nem költenék, de egy utalványnak éppenséggel örülnék:)

2011. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!