Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen frizurát lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen frizurát lehetne készíteni egy dús, erős, vállig érő hajú menyasszonynak házilag?

Figyelt kérdés
Az esküvő nagyon kicsi lenne. Csak a szülők, meg a tanuk szóval nem kellene nagy durranás - már amiatt sem mert nehéz találni ilyen hajra frizurát -, de azért mégis jó lenne valami. A göndörítés házilag minimum 3-4 órát venne igénybe és még nagyobbnak mutatná a haját. Felfogni nem lehet kontyba vagy ilyesmi. Szóval nagyon nehéz és ismétlem, házilag elkészíthető kellene. Én csinálnám a haját és nem vagyok valami profi. ;)
2011. júl. 18. 17:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
És sok boldogságot. =)
2011. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

[link]


akár ilyeneket is húzgálhatsz bele, ez feldobja és ha ezt egy kicsit vastagabb tincsre húzod (hogy erősebben kelljen áthúzni azon a kicsi lukon ami benne van) akkor biztos nem csúsznak ki a hajadból, főleg ha alatta még be is lakkozod!

Ezt nagyon szerettem használni

2011. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát, ezekből igazán mindedjik nagyon szép, csak az a baj, hogy az alany haja VÁLLIG érő, ELKÉPESZTŐEN dús és RITKA ROHADTUL kezelhetetlen. Szóval bocsi, de ezekből egyáltalán nem tudtam használni egyet sem. :S de azért köszi a segítséget és biztos, hogy más is hasznát veszi majd! :)
2011. júl. 22. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!