Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány év után "illik" összeháza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év után "illik" összeházasodni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem rám tartozik a illető emberek élete, csak úgy érdekesnek tartom. Szerintetek melyik a jobb?


1.eset:

Adott egy 26 éves férfi, több hosszútávú kapcsolata is volt (egy 4 éves, és egy 3 éves) Újabban 4 hónapja összejött egy lánnyal, aki teherbe esett és elvette a pasi 4! hónap után. A faluban mindenki örül, milyen jóvágású fiatalember, hogy teherbe ejti a lányt és elveszi.


2. eset

Adott egy 30 éves férfi, 8 éve együtt van a barátnőjével, a csajszi szintén terhes lesz, és elveszi veleségül. A faluban mindenki felháborodik, hogy persze csak a gyerek miatt házasodnak, eddig miért nem vette el feleségül.


Én az 1.esetet teljesen abszurdnak tartom, hiszem valakit nem lehet 4 hónap alatt megismerni. Becsúszott a baba, de attól még nem szükséges elvenni, ha úgy gondolják akkor akár 1-2 év múlva ugyanúgy meg lehet az esküvőt tartani. És szerintem ez a házasság sem lesz hosszú idejű.


Szerintetek melyik elfogadhatóbb?


2011. júl. 20. 16:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
Nálam mind a kettő elfogadható
2011. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi azért házasodtunk fiatalon, hogy megelőzzük a becsúszott babát, nálunk ez volt az alap,csak pár év házasság után jött a baba, tervezetten.
2011. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%
Melyik eset vagy Te?
2011. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Egyik sem. Csak külső szemlélő vagyok. Ismerem személyesen mindkettőt. Csak úgy érdekelt mások véleménye.
2011. júl. 20. 18:06
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

én azt bírom, amikor együtt vannak 1-2 éve, becsúszik a gyerek, a pasi kötelességből elveszi a nőt, fél év múlva meg prostikhoz jár, mert ő nem erre számított.


nem egy ilyet példát láttam.

2011. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!