Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhát ajánlotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát ajánlotok? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Kissé molett nő vagyok, viszonylag nagy mellem van, de arányos az alkatom.Milyen ruhát ajánlanátok az esküvőmre? Nem menyasszonyi ruhát akarok (nem habos fehér, stb.), hanem valami nagyon szépet, alkalmit. 36/L
2011. júl. 26. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
én is nemrég kerestem ruhát esküvőre. 1 napom volt rá hogy találjak. Én az indiai boltba vettem, nagyon szép egybe ruhát. szürke alapon fehér fekete színekben pávaszemek vannak rajta., tényleg k*rva jó. Árban is jó volt, de nagyon csini voltam benne. És még egy fehér kendőt is vettünk hozzá, annak is ott volt az ára. Nézz be te is egy boltba, jó ruhák vannak ott.
2011. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hol van ez a bolt? Netes oldala nincs?
2011. júl. 26. 14:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképpen karcsúsítottat, mert az jól fog állni, kiemeli a derekad.

Milyen magas vagy? Amúgy ha kosztümöt keresel,akkor a ceruzaszoknya az, ami minden típusnak jól áll.

Ha nem menyasszonyi ruhát szeretnél, a kölcsönzőkben vagy alkalmi ruha üzletekben lehet kölcsönözni/kapni jól szabott, elegáns koktél ruhákat, kisestélyieket. Ezeket is érdemes megnézni.

2011. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
2011. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
2011. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok magas, sőt alacsony vagyok :(((

160 cm. Ez a kölcsönzés jó ötlet lehet...

A ceruzaszoknyára meg rákeresek, hogy az milyen is...nem igazán vagyok szoknyás ruhás nő :(

2011. júl. 26. 14:43
 7/12 anonim ***** válasza:
2011. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket, nem nagyon van időm keresgetni a neten, meg türelmem sem nagyon van ilyenhez ...most is véletlenül vagyok itt ennyi ideje, ritka alkalom :(
2011. júl. 26. 14:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

ceruzaszoknyák:

[link]

2011. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
ha küldesz nekem egy e-mailt, elküldöm a képet hogy néztem ki benne. Ez az üzlet szolnokon van,nincs honlapja
2011. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!