Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek gáz 22 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz 22 évesen férjhez menni?

Figyelt kérdés

Szóval most 21 vagyok,a vőlegényem 33.Most volt az eljegyzésünk,és nem szeretnénk 4-5 évig jegyben járni,hanem szeretnénk jövőre összeházasodni,akkor tölteném a 22-t.

Együtt élünk,ő dolgozik,meg én is részmunkaidőben,magunkat tarjuk el.A gond az az,hogy én még egyetemista vagyok,alapképzésre járok.Szerintetek ez így ciki?Mert én nagyon szeretem őt,és ő is engem,úgy érzem ő az igazi,mert még soha,senki iránt nem éreztem ezt,amit iránta...Csak kicsit aggódom,hogy megszólnának,és hogy az akkor rosszul esne...


2011. júl. 27. 21:04
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
81%

Miért lenne ciki?

Én is férjhez mennék, ha párom meg merné kérni a kezem. De fél a kötöttségektől. :(

22L

2011. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
76%
Nem gáz!Ugyan miért lenne az? Sok boldogságot nektek!
2011. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
58%
Nem gáz, ő szépen benne van az időben, te viszont mint minden csaj 22 évesen már érett vagy. Fiatalon is lehet helyesen dönteni, és idősebben is helytelenül. De azért ne vak szerelmesen házasodjatok.
2011. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
87%
akkor menj férjhez amikor akarsz! (: az én anyukám 20 éves volt amikor hozzáment apuhoz,én 22évesen már kisbabát szeretnék $:
2011. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
76%

Miért lenne ciki? Örülj, hogy már most megtehetitek. :)

Ne hallgass az álszent "ne menj hozzá, mert megbánod, az csak egy papír" 30 éves vénlányokra.

2011. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
71%

dearanyos! :')

sok boldogságot babáim, tökéletes korban vagy hogy férjhez menj

2011. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
87%

Én 22 voltam, a férjem meg 21 :P

Mindenki azt hitte, baba van a dologban, pedig egyszerűen csak házasság-pártiak vagyunk.

Sok boldogságot!

2011. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
94%
nem gáz, ha szeretitek egymást hajrá!!!!Sok boldogságot!
2011. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a válaszokat :)

Annyira jó,pozitívan csalódtam,azt hittem majd lehurrognak,hogy "minek sietni" meg stb...

2011. júl. 27. 21:12
 10/42 anonim ***** válasza:
85%

Második vagyok!


Barátnőm 22 éves volt mikor férjhez ment.Ma született meg a babájuk idén tölti a 23-at.Terhesség alatt lediplomázott,államvizsgázott kitűnő eredménnyel:)

Nem nézi őket le senki,sőt felnéznek rá sokan,hogy háztartás,munka,férj és a 9 hónap alatt sikeres vizsgát tett.Ja és a férje 36 éves.Imádják egymást!

Úgyhogy ne aggódj!És ne törődj senki véleményével.

2011. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!