Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen ez a ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez a ruha esküvőre (vendégként)?

Figyelt kérdés

Sajnos nem volt más színű, de nagyon megtetszett, meg hát máskor is fel tudnám venni. Párom azt mondta, hogy ez nem temetés, ilyenbe nem illik menni, mert korom fekete az egész, és ez azt jelzi, hogy az esküvő ellen vagyok... :( Fekete a boleróm is hozzá...most mit csináljak? Tényleg ennyire gáz lenne? Nem szeretném ha csúnyán néznének rám. Lehet, hogy csak a lagziba fogom felvenni, mert hát elég hűvös idő van, a templomba lehet, hogy kosztümnadrág, blúz és egy fehér blézer lesz rajtam.

A pár régi családi barátunk egyébként. :)


2011. júl. 28. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
95%
link?
2011. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
65%
ha fekete, dobd fel pl piros kiegészítőkkel
2011. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
65%
vegyél egy fehér bolerót rá...bár egy képet azért igazán mellékelhettél volna...így olyan nesze semmi de azért mondj róla véleményt...
2011. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Juj bocsánat, telefonáltam közben és elküldtem link nélkül :( 1 perc és csatolom!
2011. júl. 28. 18:21
 5/61 A kérdező kommentje:

Itt a kép a ruháról:

[link]

2011. júl. 28. 18:22
 6/61 anonim ***** válasza:
62%
Esküvőre nő vendégnek tilos szín: fekete, fehér, piros.
2011. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg boleró helyett egy színes/világos kosztüm kabát rá, hozzá ugyanolyan színű (szóval NEM fekete) cipő és táska?
2011. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
96%
Fehéret és feketét elvileg nem illik felvenni az esküvőre. Én is inkább valami pirossal feldobnám a ruhát, vagy megpróbálnék mást választani. Amúgy ez leginkább a pár felfogásától függ, engem nem aggasztana, ha valaki feketében jelenne meg az esküvőmön, és nem venném célzásnak. Egy fehér ruhának annál kevésbé örülnék..
2011. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
74%
Feketébe ne menj, megszólnak. Bármibe, de ne feketébe. Biztos találsz valamit, még ha nem is annyira csini, de nem fekete.
2011. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsenek piros kiegészítőim, meg nagyon színesek sem, mert vagy arany vagy ezüst ékszereket hordok. :( És sajnos másik ruhát sincs lehetőségem venni...ha csak a lakodalomban lenne rajtam, akkor is nagyon gáz? Szerintem akkor már senki nem foglalkozik a ruhával...meg ők amúgy sem ilyen kukacoskodók vagy bármi ilyesmi.

21/L vagyok egyébként, párom öltönynadrág + fehér vagy halványzöld ingben lesz.

2011. júl. 28. 18:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!