Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen ez a ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez a ruha esküvőre (vendégként)?

Figyelt kérdés

Sajnos nem volt más színű, de nagyon megtetszett, meg hát máskor is fel tudnám venni. Párom azt mondta, hogy ez nem temetés, ilyenbe nem illik menni, mert korom fekete az egész, és ez azt jelzi, hogy az esküvő ellen vagyok... :( Fekete a boleróm is hozzá...most mit csináljak? Tényleg ennyire gáz lenne? Nem szeretném ha csúnyán néznének rám. Lehet, hogy csak a lagziba fogom felvenni, mert hát elég hűvös idő van, a templomba lehet, hogy kosztümnadrág, blúz és egy fehér blézer lesz rajtam.

A pár régi családi barátunk egyébként. :)


2011. júl. 28. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
30%

Tudod mit, ha már eldöntötted, hogy ebben a ruhában mész, akkor menj. Temetésre pedig egy vidám, virágos ruhában.


Mit nem lehet érteni azon, hogy nem i l l i k feketében menni?

2011. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
42%
szerintem csúnya ez a ruha
2011. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
86%
18.34 köszönöm a választ, bár manapság már nem is olyan nagy divat a menyecskeruha sem... De hát mi illik, mi nem, az más kérdés. Mjuk erről én még sosem hallottam, de most megjegyzem :D
2011. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
71%
És kit érdekel, hogy mit illik meg mit nem illik??? Ilyen ruhája van és kész. Úristen. Mi a fenét problémáztok már ezen??? Nem a 100 évvel ezelőtti időket éljük. Nekem eszembe nem jutna menyasszonyként ilyen hülyeségeken fennakadni, hogy kinek milyen színű ruhája van...de majd azt lesem nem??? -.- Van nekem annál jobb meg fontosabb dolgom. Ilyen baromságot. Nehogy a pár kedvéért vegyél új ruhát!! Mi a francnak??? Egyetlen alkalomra új ruha? Baromság. Ez a ruha így tökéletes. Vedd fel, hidd el senki az ég adta egy világon nem fog megszólni!!!! A nővérem is fekete miniben volt egy esküvőn nem rég. De egyébként sem kéne mások véleményével foglalkozni. Mindenki törődjön a saját ruhájával, meg, hogy ő tökéletes legyen -.-
2011. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:

70%-os válaszoló: miért borzalmas, meg rémes meg nagyon csúnya a ruha? Nem tudom miért kell ilyen bunkón válaszolnod! Egyébként meg nem tudom mi ronda van ezen a ruhán...egy egyszerű selyem alkalmi ruha, ennyi, annyi a baja szerencsétlennek, hogy fekete! Pont ezért kérdeztem hogyan dobhatnám fel! És valóban nincs pénzem másikat venni, ezt is az utolsó fillérjeimből vettem, hogy tudjak miben menni! De ha te is bunkó vagy, akkor én is az leszek veled! Nem oltogatást kértem, hanem tanácsokat!


Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, sokat segítettetek! Jól áttúrom a szekrényt, csak akad valami amivel fel tudom dobni majd. :) Egyik válaszolónak: igen, ezüst kövekkel van kirakva a pántja, ékszernek mindenképp ezüstöt gondoltam, semmiképp nem aranyat. :) Majd valahogy cipővel-táskával próbálok variálni...meg párommal eldöntetem melyik ingben jön, és megpróbálok egy olyan sálat beszerezni és akkor azt terítem a vállamra boleró helyett. :)

2011. júl. 28. 18:51
 26/61 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos,ma sokan nem törődnek az alapvető illemszabályokkal!

Lehet,hogy az ifjú pár nem törődik a vendégek ruháival,de saját magát minősíti az,aki feketében,fehérben vagy pirosban vesz részt egy esküvőn.

A férjed vegye fel a világoszöld inget. Te pedig vegyél a boltban fél méter,hasonló színű anyagot. Boleró helyett (beszegve) azt terítsd stólaként a válladra. Vagy a derekadra is tehetsz ilyen övet. Akkor már nem rossz.

Akkor már nem "gyászos" a ruhád.

2011. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
79%

Nyugodtan vedd csak fel, mint ahogyan írtam is. A fekete nem csak a gyász színe - hanem kifejezetten az Alkalomra való ruháké. Színház, koncert, ballagás, és esküvő is, természetesen.


Egyedül a fehér a ciki, de ha csak fehéred lenne, azt mondanám, mint a feketénél: dobd fel más színnel.


Ha a férjed zöldben lesz, akkor jó, ha a pár egymáshoz öltözik, tehát zöldes színű kiegészítőket érdemes előnyben részesíteni. De ha te nem szereted a zöldet, ha rosszul áll ez a szín (én pl. utálom a zöldet), akkor nyugodtan keress más színt.


És ne foglalkozz azzal, hogy mindenáron előre meg akarja bárkinek is felelni - ha valaki cikizni akar, az mindig fog valami kifogást találni rajtad. Érezd jól magad, aki pedig cikiz, az legyen ezzel boldog. Cikizd vissza. Kevés olyan ember van, aki tökéletes volna, és ne lehetne belekötni a modorába, a ruhájába, az alakjába, vagy a sminkjébe, hajviseletébe.

2011. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
43%

18:46 nem kéne így kiakadni. Valamirevaló ember ad arra, hogy az alapvető illemszabályokat betartsa. De ha nem tette, akkor sem büszke rá, hogy illetlenül viselkedett.

Jó, a kérdező esetében már mindegy, kérdező ha nem tudod lecserélni semmiképp a ruhát, akkor dekoráld bátran, színes stóla, a mell alatti szalagot is kicserélheted, és a hajadba is mehet színes szalag vagy virág. A lényeg, hogy minél vidámabb legyen a ruha. Aztán legközelebbre már tudni fogod ezt is :)

2011. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
88%

Nálad nagyobb emberek is mentek már feketében, nem nagy szám. Különben inkább a nappali esküvőkre nem javasolt, ha délután öttől van az esemény nyugodtan felvehető.


Most azért ne vegyél új ruhát.

2011. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
96%

Ps: igen, én javasoltam neked, hogy a fémes vállpánt miatt figyelj oda lehetőleg az ékszerekre.


És nem kell a stóla vagy sál, kendő miatt sem kiköltekezned! A méteráru boltban vehetsz pl. alsószoknyáknak használt ún. alátét-selymet (az nagyon vékony, nyárra tökéltes), beszegeted pár fillérért, (van, ahol a boltban azonnal megcsinálják) és kész. Én is voltam úgy, hogy csak egy-két ünnepi ruhám volt és azt kellett muszájból variálni. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni.


Szerintem ez a ruha nagyon szép, és nagyon elegáns. Én biztosan felvenném és jól érezném benne magam - tedd azt te is! :)


És ha még mindig bizonytalan vagy, akkor ajánlom az egyik kiváló pletyka- és divatlapot: www.bunte.de Nem kell még németül sem tudni, elég a képeket tanulmányozni kicsit.

Rámégy a "Royals" címszóra és találhatsz annyi tippet a kiegészítőkhöz, amennyit csak akarsz. Ha ŐK felvehetik, akkor neked sem kell parázni, szerintem. :)

2011. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!