Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek árulkodó-e bármenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek árulkodó-e bármennyire is, ha 7 év után még szóba sem jött az esküvő, és nem volt eljegyzés sem egy pár között? F 32, N 25

Figyelt kérdés
Vagy ezt teljes mértékben rá lehet fogni arra, hogy a férfi még nem akar családot alapítani.
2011. aug. 1. 14:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem csaj árulkodó jel, hanem egyenesen üvöltöző jel...
2011. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek.
2011. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
*csak
2011. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Hááááát.attol függ milyen a kapcsolat és kinek mi a véleménye a házasságról.Ha az egyik nem házasságpárti attól még szeretheti a másikat.Én mondjuk úgy vagyok vele hogy azért 7 év az elég hosszú idő,szerintem ennyi idő alatt ellehet dönteni hogy ki mit akar.Ha szeretnél eskit akkor kérdezd meg h mi a véleménye róla.Gondolom te vagy a csaj,azért gondolj bele ha kiderül h esze ágában sincs elvenni,de te szeretnél már családot,férjet,gyereket..akkor ha most össze is vesztek mire találsz mást és mire az is kialakul már eltelt megint sok idő.Azért egy nőnek ketyeg a biologiai orája.
2011. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
Minek az esküvő?Élettársi kapcsolatban is boldogan el lehet élni.A házasságok fele válással végződik.Fölösleges marhaság az egész.
2011. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

7 év alatt egyszer sem került szóba a közös jövő??

Az furcsa, hogy egyikőtök sem hozta szóba.

2011. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Én azért 7 év után elgondolkoznék azon, hogy mit is akarunk egymástól. Ha én gyereket, házasságot, ő meg nem...akkor, bármennyire is szeretem a másikat, változtatnék a dolgokon. Egymás idejét azért nem túl fair rabolni.
2011. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a lány, sem a fiú. De ismerem mindkettőt. :)

A lány szeretne házasságot. A fiú ügy tudom, szintén nem élettársi kapcsolatban szeretne meghalni ,szóval akkor ő is házasságpárti, csak még nem akar házasságot.


Ez jelent valamit ?

2011. aug. 1. 14:27
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez már nagyon sok idő ahhoz, hogy eldöntsétek, merre tovább! Én anno arra gondoltam, ha a párom 5-6 év után még semmit nem döntött a közös jövőnkről (eljegyzés), akkor rákérdezek, de ha semmi, otthagyom. Nem árulok zsákbamacskát, családot, gyerekeket szeretnék majdan.

Szerencsére eddig még nem jutottam - ahhoz fiatal vagyok - most van párom, 3,5 éve, természetesen szóba került a közös jövő, de még "csak járunk". Meglátjuk, mit hoz a jövő...

24/L

2011. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet tudni...annyi baja van az embereknek manapság munkahelyi anyagi stb.hogy szerintem nincs is nagyon idelyük gondolkodni semmin.Nem feltétlen rossz a kapcsolat,lehet hogy boldogok együtt,ki tudja mivan a héttérben.Ismerősömék 10 év járás után idén házasodtak össze és nagyon szeretik egymást,csak acsaj suliba járt és akkor még nem akartak,hanem megvárták mígy befejezi.
2011. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!