Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha egy esküvőn, ahová meghívta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy esküvőn, ahová meghívtak, nem ismerek szinte senkit, akkor kivel fogok táncolni? Más hogyan oldja meg?

Figyelt kérdés

Összesen ismerem a menyasszonyt, a szüleit (65 év körüliek) a testvérét és a férjét (35 évesek) és a menyasszony unokatesóját (20 éves lány, aki a barátjával jön). Ennyi.

Szeretnék majd táncolni, de hogy lesz majd? Hogyan szokott lenni a táncolás?

(Voltam pár éve egy lagziban, ahol egy lány úgy volt mint én, és rajta van a videón, hogy csak ott lötyög egyedül...Nem akarok én is úgy lenni)


2011. aug. 11. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:

6 ember neked senki?

én szombaton tesóm lagzijában voltam, megismertem egy helyes pincért, a menyasszony 2 uncsitesóját, a szomszédját, meg sok más új arcot, és meg is táncoltattak, hidd el, majd kialakul... :)

2011. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy esküvőn azért szerintem sokkal barátságosabbak az emberek egymással, így ha elég talpraesett vagy, akkor másokkal is ugyanúgy fogsz tudni táncolni, mintha az ismerőseiddel/barátaiddal tennéd azt. Kivéve, ha nincs túl sok pár, és ők leginkább csak egymással táncolnak. ;)

De akkor meg keress egy pasit, aki szintén egyedül van, és kérd meg, hogy legyen a táncpartnered az estére. ;)

2011. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy szerencséd lesz és akkor majd felkér egy jóképű 30as pasi,vagy pedig te fogsz odamenni valakihez felkéretni magad :)
2011. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én júniusban voltam, a vendégek 3/4ét nem ismertem és pont olyanok kértek fel táncolni.. Szóval ne aggódj, ilyenkor könnyebb ismerkedni is.:)
2011. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen? Hát remélem igazatok lesz és feltalálom magam...

Amúgy 22 éves vagyok, de még az unokatesójával el is lennék, csak hát neki ott lesz a barátja.


Na de köszi a válaszokat. Majd innom kell egy kis bátorítót :DD

2011. aug. 11. 23:26
 6/10 anonim ***** válasza:
én úgy, de úgy visszacsinálnám a szombatot.... kár, h csak 1 nap volt :(
2011. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Légy nyitott, barátságos. Azok az emberek, akiket ismersz, bőven rendelkeznek ismerősökkel. Gondolom együtt fogtok ülni, nem? Na, az emberek jönnek-mennek, csomó új embert meg fogsz ismerni!
2011. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha felkér valaki, bárki, menj el táncolni, és akkor látni fogják a többiek is, és talán kedvet kapnak, h felkérjenek. Én 4 éve egy esküvőn ismertem meg a páromat. Én a vőlegény, ő a menyasszony rokona volt, felkért táncolni, és egész éjjel táncoltunk... 2 éve együtt is lakunk! :D
2011. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na hát ez az...Mi van ha olyan kér fel aki nem szimpatikus? Buliban is mindig olyanok találnak meg akik nem tetszenek...
2011. aug. 12. 21:24
 10/10 kittip ***** válasza:
Egy esküvő teljesen más mint egy buli, hamar be fogsz illeszkedni és feltalálod magad. Viszont ha felkérnek és nem mész táncolni, előfordulhat, hogy mások már nem fognak felkérni. Mondván hogy úgysem mész.
2011. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!