Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen vásárlási utalványt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vásárlási utalványt adjunk esküvőre? Tesco/Euronics/Spar/Penny jöhet szóba

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 11:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Tesco, ott élelmiszert is tud venni és műszaki cikket is!!!
2011. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
sztem ne utalványt adjatok...boritékbe pénz és kész:) azt bárhol levásárolhatja...utazás akármi:)
2011. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%

Nem adnék Tesco-sat, és őszintén szólva el sem fogadnám! Nem járok ilyen helyekre, se Tesco, se Spar, se Penny. Most komolyan annak fog annyira örülni, hogy az esküvői ajándékán vehet mosószert??? Mert mást én pl. nem vennék ilyen helyeken.

Az Euronics még a leginkább hasznos, meg elegáns is. Már ha az IKEA kizárva...

2011. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha ezek közül lehet választani, és mindenképp utalványt szeretnétek adni, akkor ez Euronics talán a legjobb választás.


Hasznos dolog az utalvány, és biztos fel is használnák, csak nem tudom...esküvői ajándéknak talán nem a legmegfelelőbb. De ha mindenképpen ezt akarjátok, akkor Euronics, ott vehetnek olyan műszaki cikket, amit ők választanak ki.

2011. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

igen, ikea kizárva (rohadt messze van nekik)...euronics van a városban, a többibe meg tudom, hogy járnak (és persze nálunk is megtalálható, tehát meg tudom venni)


pénzt nem adunk, mert nem fogadnák el

2011. aug. 12. 11:44
 6/18 A kérdező kommentje:

[link]


na a teszkós kilőve, olyan nincs is nekik, amit mindenre be lehet váltani :S

2011. aug. 12. 11:48
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
boritékba teszed tuti elfogadják ilyenkor mindneki elszokta....
2011. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
az olyan hülyén néz ki, ha csak borítékba teszem, nem?
2011. aug. 12. 11:57
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
nézd majd meg milyen sokan ugy csinálják....legalábbis nálunk ez szokás igy segitenek a házaspárnak anyagilag...:)
2011. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
inkább akkor már ilyet adj: [link]
2011. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!