Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvő után mennénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvő után mennénk étterembe. Ilyenkor szokás előtte átöltözni? Én nem szeretnék, csak félek hogy nem férnék el az abroncsos szoknyába. Ilyenkor mi a szokás?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell átöltözni, csak éjfélkor a menyecskeruhába. Ha zavar az abroncs, bújj el a mosdóban és vedd le. :)
2011. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is abroncsosban voltam, elfértem, csak arra figyelj, hogy amikor leülsz, ne az abroncsra, hanem éppen két drót közé ülj, különben a fejedre ugrik a szoknya :=)
2011. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:DDD Tényleg,ez eszembe se jutott:) Simán ráültem volna... Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 12. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!