Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ötleteket szeretnék romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket szeretnék romantikus lánykéréshez!? Lányok! Mi a szívetek vágya? Akármilyen ötlet érdekel! Abszurd is!

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. aug. 19. 12:44
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
85%
www.leszelafelesegem.hu
2011. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
33%

húúú, de ari vagy:)

Én úgy képzeltem hogy az lenne fantasztikus hogy elmennénk kajázni, de ne tudjon semmit a csaj, és nézz a szemébe de csakis a szemébe és kérdezd meg, vegyél gyűrűt, valamelyiket gyűrűjét ami jó is rá lopd ki, az ékszerboltba a méretet tudni fogják. Szerintem ez fantasztikus lenne. Esetleg olyan étterembe vidd ami drágább, elegánsabb ruha kell, add meg a módját

2011. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
56%

Csak akkor jó ha van kutyád. Leviszitek a kutyát sétálni a kutya egyet ürít te leguggolsz ő persze elfordul, fintorog vagy mittudomén és te mondod, neki tartod ezt egy picit ( póráz) és kinyújtja a kezét te pedig belerakod a dobozt :D

Szex és New Yorkba láttam és nekem nagyon tetszett. Nem tudom miért. :-)

2011. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
82%

szia. hat nem irtad h milyen kereteken belul szeretned, de sztem ne menjetek parizsba ott mar sok mindenki kezet megkertek... vacsinal se legyen mert azis mar hagyomanyos... lattam egyszer egy videot, ahol egy lany elemnt moziba a batyjaval, es ugy adtak le a filmet, h kezdodott egy kis mese, amibol mar a csaj sejthette hogy rola szol. aztan az is ahogy a sajat apjatol megkerte a lanya kezet, itt mar a csaj sirt oromeben,(ok eddig bennt ultek a moziban) es akkor mikor az apja ugy mondd bolintott erre az egeszre (persze ezt mindent latot a lany a kivetitovasznon) a fiu elkezdett rohanni, es bement a terembe es megkerte a kezet :) szep volt.

aztan ha siman hagyomanyosan akarnad, akkor csak vidd el egy olyan helyre ami nektek fontos, vagy ahol eloszor ismerkedtetek meg, vagy amit o szeret csinalni azzal kosd ossze. :) sok sikert. es boldogsagot.

2011. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
88%
úristen, gusztustalan a kutya sz@rása közben vagy után kérje meg, hát erre biztos emlékezni fog. Kérdező nehogy megcsináld
2011. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
52%

Ahh remélem az én kérőm vagy:D


Szerintem a legegyszerűbb a legjobb. Párna alá rejtsd, vagy a reggeli kávéba, vagy a fogmosópohárba vagy ilyesmi :)

2011. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
78%

szerintem mindegy hol csak naplemete legyen benne.

amugy a sima vacsi egy étterembe már nagyon snassz.

nekem egy gyönyörű kilátóhelyen naplementébe kérték meg a kezem!! igen hatásos volt.

2011. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
53%
Igen kicsit az lett akkor átírnám a kutyának nem kell kakilnia de te csinálhatnád, hogy jaj most ide kakilt a kutya ő úgy is félre néz és amikor visszanéz látja a dobozt tuti könnyezés! Abszurd nem?
2011. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a ferjem csinalt egy kis gyufas dobozokbol allo kis "halmazt" amire szamokat irt fel. 1-24-ig. Ilyen adventi kalendarium szeruseg volt. :) December elsejen adta ide, hogy minden nap nyissak ki egy dobozkat mert meglepetes van benne. Volt kis sziv alaku csoki, cukorka, karacsonyfa disz, egy kis muanyag angyalka, pici mikulas csoki stb... Aztan karacsony estejen a nagy ajandekozasban, meg vacsorazasban el is felejtettem kinyitni az utolso dobozkat. Mikro mar lefekudni keszultunk a ferejem megszollalt, hogy nem is nyitottam ki az utolso dobozkat pedig milyen finomsag van benne, ha tudnam. Gyorsan odahoztam es benne volt a jegygyurum. :)) Nagyon boldog voltam, almomban sem gondoltam volna. :) Igent mondtam, meg pezsgoztunk egyet elalvas elot.... :)
2011. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Ez nagyon tetszett :))
2011. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!