Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Alkalmaztatok esküvőszervezőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmaztatok esküvőszervezőt?

Figyelt kérdés
Mennyibe került, megérte, elégedettek voltatok?
2011. aug. 28. 18:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:27


ócska vagy

2011. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%

Sztem kevés a vendég, ez még korántsem nagyüzem, egy sima szülinapi bulin szoktak ennyien lenni. Ha 250 főt hívnál, megérné. Persze az árajánlatkérés ingyenes (ált.), egy próbát mindenképp megér.


Sok boldogságot!

2011. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
Én nem fizettem volna olyan dolgokért, amiket én is meg tudok csinálni. Egy esküvő egyszerű körbejárás, fel kell hívni pár éttermet, zenészt, menyasszonyi szalonokba kell járkálni stb. Ezt én is meg tudom csinálni, ingyen, akkor minek fizessek érte bárkinek is. Sőt, még élveztem is a dolgot! Addig sem unatkoztam, volt valamin töprengenem mindig és mentem a dolgok után. Esküvő után volt üresség bennem, mert már nem volt mit szervezni. Szóval ha jó a szervezőképességed akkor felesleges esküvő szervezőt fogadnod, pláne nem 25 főnél, mert így többe kerül majd a hús mint a leves (az esküvő szervező nem ingyen dolgozik).
2011. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
9%

18:53


Miért vagyok ócska, azért mert felpróbáltam a kiscsajt?

Milyen jó ,hogy anoním ez az oldal így kiadhatom magamból ezeket a dolgokat anélkül ,hogy lebuknék. :)

2011. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%
Kedves utolsó, remélem prosztatarákot kapsz! :)
2011. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Igen, azért mert felpróbáltad. És még csak fel se vállalod mekkora surmó vagy. Ahhoz nem kell kitartás, hogy megdugj jópár csajt. Ahhoz kellene kitartás, hogy hű maradj, legalább tettekben. Nem mintha nem gondolná végig mindenki hogy milyen lenne mással csinálni, megtenni más tészta.
2011. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%

Én nem tartalak ócskának, csak tisztességtelennek, de hát van, aki sosem javul meg :)

Ismerek ilyen férfit. Minden téren tökéletes. Remek apa, nagyon eszes, remekül dolgozik, de a nőknek képtelen ellenállni. Tökéletes ember nincs.

2011. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%

Tyű, de szánalmas vagy... Az öltönyödön kívül mást aligha kellett volna felpróbálnod. (ez a véleményem és nem tudtam szó nélkül hagyni.)


Esküvőszervező: nekünk nincs, persze biztosan könnyebb vele. Mi 72 főt várunk, jövő szombaton lesz, eddig minden sima volt, most viszont az utolsó körök kezdenek kicsit meredekké válni. Jó, ha van azért segítség, pl. nem árt egy jó barátnő, aki néha visszahúz a földre...

2011. aug. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
25 fős esküvőnél felesleges! Igazából szerintem akkor éri meg,ha a pár nagyon elfoglalt és nagyobb esküvő lesz. Baráti pár pl. átlagban este 8-9-ig dolgozik, így nekik volt esküvőszervező. Náluk megértettem,hogy felfogadták.
2011. aug. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én csak ajánlani tudom az esküvőszervő segítséget talán azért mert jó magam is az vagyok, de nagyon megsegíti az ifjú pár dolgát és sok terhet is levesz az ember válláról. Szívesen válaszolok kérdésedre ha esetleg van :)
2013. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!