Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki megy még férjhez szeptember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki megy még férjhez szeptember 24. -én?

Figyelt kérdés
Hogy álltok a szervezéssel?
2011. szept. 13. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ÉÉÉÉÉÉÉNNNNNNNNNNN............nem
2011. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ÉN viszont igen. Nálunk már majdnem minden megvan, igaz nem lesz nagy felhajtás, csak családi összejövetel.

Még az étterembe megyünk a hétvégén, meg a torta még nem 100%, meg a hajam. (Én csinálom mind a kettőt.)

2011. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok!

Nálunk a torta meg van, a haj szintén nincs!

A többi is alakul.

Milyen ruhád lesz?Hányan lesztek?

Milyen tortát csinálsz?:-)

2011. szept. 14. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyszerű egyenes vonalú csipkeruhám lesz, fátyol nélkül.

A tortát csokitortának szándékozom, remélem jól fog sikerülni, a próbatorták egész jók lettek.

Igazából mindenből egyszerűt akartam (smink, ruha, haj, stb.).

Kb. 25-en leszünk.

És ti?

2011. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem is csipke ruhám lesz,anyukám ragaszkodik a fátyolhoz,én meg lennék nélküle is!Csak bonyolultabbá teszi a frizura kérdést!

Nem lesz egy nagy lagzi,család,barátok,

40-en leszünk,csokitorta lesz!Jaj Én olyan büszke lennék magamra,ha a saját készítésü tortám lenne.

Sajna Én nem tudok szép tortákat sütni,de a Tiétek biztos nagyon finom és szép lesz!

Még a hajammal vagyok bajba,szombaton megyek próbafrizura,remélem vállalható lesz:-)

Neked milyen lesz?

Kellemes készülődést és sok boldogságot kívánok nektek!

2011. szept. 15. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát holnap kiderül, hogy szép és finom lesz-e a torta. :)

Neked is jó készülődést, biztos minden ok lesz.

Lesz templomi is vagy csak polgári?

2011. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csak polgári,megbeszéltük az anyakönyvvezetővel,hogy mindent egy helyen szeretnénk tartani,így Ő jön hozzánk.

6-kor lesz a szertartás utána pedig bulizunk.

Ezen a héten még futkosás,intézni valók stb...aztán remélem hamar szombat lesz!

2011. szept. 16. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!