Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre jó ez a ruha vendégké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre jó ez a ruha vendégként? Kép.

Figyelt kérdés

[link]


Persze pánt nélküli melltartóval, meg jobban beállítanám magamon, mert csak belebújtam és csináltam egy képet, a cipzárt nem is tudtam egyedül felhúzni :D

Szóval maga a ruha a lényeg.


2011. szept. 19. 17:05
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem gáz, hogy ilyen vékony a vádlim és ilyen szoknyát veszek fel?
2011. szept. 19. 17:06
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
nem vékony a lábad a szoknyához sztem, de nekem nem tetszik a szoknya..engem egy selyem pizsire emlékeztet :S:D
2011. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
ne haragudj,de szerintem olyan hálóinges.én nem venném fel.de ettől függetlenül lehet hogy másnak bejön
2011. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem megfelel
2011. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
a ruha szép, de tényleg nem áll túl előnyösen. de egy kis boleró kell majd azért rá, mert már nincs nyár :D sajnos
2011. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
nekem nem tetszik, nagyon előnytelen neked a mell alatt elvágott ruha. kicsit úgy nézel ki mint egy terhes nő. ha csak a ruhát nézem akkor meg a fekete csipke rontja el.
2011. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ne ebben menj.

Olyan ez a ruha mint egy hálóing. És a színe is előnytelen a bőröd színéhez.

Valami mást keress!

2011. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
hát...jah...hálóinges:S
2011. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

bocsi nem de nem teszik:S

nem áll jól neked olyan vagy mintha terhes lennél

szerintem valami ilyesmit kellene venned: [link]

2011. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nagyon csinos a ruha is, és te is benne.

Ha valami gáz lehet, akor az, hogy nem tudni, milyen idő lesz akkor, amikor az esküvő lesz. Valószínűsítem, hogy vagy most a közeljövőben lesz a nagy alkalom, vagy már jövőre tervezed.


Nőként mondom, hogy szerintem nagyon szép lábad van, nem kell szégyelleni ilyen ruhát. A vádlit pedig nagyon jól formázza egy kicsit magasabb sarkú helyes kis alkalmi cipő, ha azt érzed gondnak.


Azt nem írtad, hogy milyen színű a hajad, a szemed, a bőröd árnyalata (innen világosnak látom), mert ahhoz is igazítani érdemes a ruhát. Ha nagyon világos "színeid" vannak, akkor nem biztos, hogy a ruha színe jó, mert sápaszt. De ezt te látod egy jó nagy tükörben jobban, mint én. Egyébként kiegészítőkkel (sál vagy stóla, ékszerek, cipő, táska) nagyon jól fel lehet dobni. Szerintem nagyon szép kis ruha. Ha jó idő lesz, én bátran javasolnám neked.


Szeptemberben azonban hűvüsek az esték - ha ezt este akartad felvenni, inkább érdemesebb hosszabb ruhában gondolkodni, nemcsak hogy pántal, de rendes felsőrésszel vagy háromnegyedes ujjal. Ha pl. vékony - nem spagettipántos - a felsőrész vállarésze, akkor jó választás lehet mellé egy stóla is. Mindenképpen tartalékolj szerintem egy hosszabb és melegebb alkalmi ruhát is emellé.


Ha jó idő lesz, akkor ez szuper, ha kicsit rosszabb, akkor keress egy hasonlót, hosszabban, melegebb felsőrésszel és mindenképpen egy kendővel vagy stólával.

2011. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!