Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezek jó ajándék ötletek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jó ajándék ötletek a születésnapjára és az első évfordulónkra?

Figyelt kérdés

Még nem vagyunk házasok. Azért írtam ki ebbe a kategóriába a kérdésem, mert tapasztalataim szerint nagy %-ban hasznos válaszokat adnak.

A barátom nemsokára 21 éves lesz. A szülinapja után 4 nappal lesz az első évfordulónk, mindkét alkalomra szeretném meglepni valamivel. Sokat gondolkodtam, végül ezeket az ajándékötleteket találtam jónak.

Szülinapra: egy nagyon minőségű drága borotva vagy, egy könyv egy olyan témával kapcsolatban, ami őt érdekli, puzzle (imádja és gyűjti őket).

Évfordulóra: valami szép férfi nyakláncra vagy karkötőre gondoltam, de kijelentette már régebb, hogy ő nem szereti az ékszereket. Amúgy egy fém, lapos kulcstartóra gondoltam, amire rágravíroztatnám, hogy "Az első évfordulónkra sok szeretettel, xyz.." Másik oldalára pedig a dátumot.


Mi a véleményetek az ötleteimről?


19L


2011. szept. 25. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem szereti az ékszert, ne vegyél, mert úgysem hordja és akkor megsértődsz, vagy csak muszájból veszi majd fel, hogy ne bántson meg. Pénzkidobás. Ha szereti a puzzle-t, csináltass egyet rólatok, nem 1000 darabost, valami kisebbet, fotó alapján lehet ilyet asszem. Azon gondolkodom, milyen könyv lehet puzzle-ról..de elképzelésem sincs miről szólhat! Amúgy én amondó vagyok, hogy első évfordulóra és szülinapra külön-külön nem érdemes drága ajándékot venni, szerintem a kettőre együtt bőven elég 10 000 körül, a drága ajándék mindig stresszel jár, mert akkor neki is hasonló árban kell majd vásárolnia, legközelebb neked is és így tovább és a végén már majd gyémánt alá nem is mentek. Nem az ár a lényeg!


Én mindig arra törekszem, hogy olyan ajándékot vegyek, aminek tényleg örül a párom! Nem baj az sem, hacsak 1500 Ft, de akkor hasznos legyen számára vagy legalább tetszen neki! Szóval az ékszert nem javaslom, mert ha csak ezüst is, akkor is legalább egy 10-es lesz és nem fog neki örülni, mert nem szereti!


Sőt, saját példa, mikor a páromnak nem volt ötlete, hogy mit vegyen, mert már előtte minden jó ötletét, elvitt moziba utána főzött nekem vacsit, gyertyafény, masszázs, minden és jobb volt, mint bármilyen ékszer és csak a mozijegy árába került!

2011. szept. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát...ne haragudj de ezek nekem nem tetszenek:S Bár én lány vagyok, de azt tudom, hogy én nem adnám ezeket az én barátomnak. Mondjuk még szülinapra csak-csak elmegy valamelyik, de évfordulóra próbálj inkább olyasmit ami kettőtökről szól...hiszen az a TI évfordulótok, a szülinapja pedig csak az ÖVÉ. Remélem érted mit akarok mondani:) De szülinapjára is csinálhatnál inkább egy meglepi bulit, annak mindenki örül. Összecsődítesz minden barátot meg anyut-aput, sütsz neki tortát, szerintem ez tök jó, sokkal több minden rejlik emögött mint egy tárgyi ajándék mögött. Vagy ha nagyon bensőséges már így egy év után is a kapcsolatotok akkor egy pikáns fotósorozatot magadról is akár ;) egy szép albumban. (mondjuk ne a nagyi előtt add át a szülinapi bulin) Ezt az ajándékot azért mondtam, mert tudom, h. az én barátom pl. örülne neki...bár mondjuk melyik hapsi nem. Az évfordulóra meg még nem tudok ötletet mondani, de ha eszembe jut szólok:D (de én itt az egyszerű közös vacsi ötletét is elvetném, mert az első évforduló szerintem nagy dolog, ahhoz valami különlegesebb kell, együtt vacsizni bármikor lehet, de ezer bocs, ha ezzel valakit megbántottam) Szerintem a lényeg, hogy legyél kreatív ;)

21/L

2011. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A könyv szülinapra jó, a borotvával várj még egy kicsit...

Évfordulóra inkább a kulcstartó, mert ugye, az ékszert nem szereti.

2011. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem puzzle-ról szóló könyvet akarok venni. hülyén írtam le. :D
2011. szept. 25. 10:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Puzzle: rólatok készült kép alapján.(tehát Ti legyetek rajta)

A kulcstartó is elég jó ötlet.!

Parfüm?:)

2011. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
parfümöt már kapott. :)
2011. okt. 1. 07:35
 7/11 A kérdező kommentje:

Újabb ötleteim támadtak!


A kulcstartót most egy kicsit másképp képzeltem el. Adnék neki egy olyan kulcstartót, ami két fél szívből áll. Az egyik fél szíven az ő neve lenne, a másikon az enyém. Amin az én nevem lenne, az lenne nála és fordítva.


Ezt anyum tanácsolta. Vegyek egy kupát, az aljára pedig azt gravíroztassam, hogy a világ legjobb pasijának vagy valami hasonló szöveg.


Szerintetek?

2011. okt. 2. 18:33
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem az előző ötletek sokkal jobbak voltak! De vehetnél párnát vagy bögrét vagy bármi ilyesmit is!!!


Remélem örülni fog a párod! :)

2011. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Gravírozott kulcstartót már én is adtam. Ott ahol gravíroztak, volt olyan, hogy üvegpohár boros), és arra is gravíroztak számot, az is jó ötlet volt szülinapra.
2011. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szülinapra nekem a puzzle ötlet tetszik a legjobban(közös kép kirakása).

Én évfordulóra viszont mást találnék ki. Annak az a lényege,hogy együtt legyetek. Romantikus fürdőzés mondjuk.

Esetleg ha több pénzt szánsz az ajándékra,meglephetnéd magatokat egy wellness hétvégével. Biztos örülne neki,és te is élveznéd. Vaterán pl nagyon kedvezményesen juthatnátok hozzá.:) És nem kellene külön szülinapi ajándék.

2011. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!