Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok, nektek volt önálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek volt önálló keresetetek (dolgoztatok) mielőtt férjhez mentetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 12:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Persze, miért ne lett volna? Nem 16 évesen vett el...
2011. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Igen, volt. És a házasságkötésemet követően is van.
2011. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Persze! Szerelem ide, szerelem oda de szerintem a mai világban már alap egy kapcsolatban.
2011. szept. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
Fősulim utsó évében jöttünk össze, tehát nem volt keresetem. Illetve diákmunkáztam, dehát az nem volt egy hatalmas összeg... Dipi óta dolgozom. Most az én keresetemből fizetjük a rezsit (fűtés, villany, tv, közösk.). Ami marad, az az enyém. Ő kap kajacsekket is, abból hóelején nagybevásárolunk, illetve hóközben vagy én vagy ő szalad be a boltba (bár én kevesebből kihozok egy vacsit, mintha ő vásárol). Összességében nem nagyon van megtakarításom, mert ruhamániás vagyok. De nem nélkülözünk, hitel, gyerek nincs (nem is lesz), szóval élvezzük az életet:)
2011. szept. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Amikor munkát kaptam, akkor költöztünk össze, viszonylag fiatalon. Ő akkor volt 24, én 21 éves. Azóta is folyamatosan dolgoztam, 5 év után házasodtunk össze, utána jött a baba, így értelemszerűen most itthon vagyok. Ha lejár a 2 év, akkor megyek vissza dolgozni.
2011. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
91%
Igen, volt előtte is és utána is.
2011. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Előző vok. azt kihagytam, h már másfél éve házasok vagyunk:)
2011. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

Természetesen igen.

Önálló egzisztencia alap, hisz nem vagyok érdeknő.

2011. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%
Nem volt. Romokban volt az eletem, depresszios voltam, elvett,elkoltoztunk a hazajaba, felvettek egy olyan egyetemre, ami vilagviszonylatban is a legjobbak kozott van,most sincs meg, meg jo par ev meg vegzek, addig o es a szuleim kozosen tartanak el, de majd ha vegzek forintba szamolva kb 2millio lesz a kezdofizetesem, mar most kaptam ajanlatokat, abbol bosegesen tudok neki is adni, a szuleimnek is, es sporolni is. Ergo mindenkinek megeri hosszabtavon, mar ha az anyagi oldalat nezzuk, bar nem hiszem,hogy ennek kellene dominalnia egy kapcsolatban. Nalunk nincs enyem vagy tied, mienk van.
2011. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
igen, van, és fontos, hogy legyen...
2011. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!