Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A vőlegényemmel nem szeretnénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényemmel nem szeretnénk nagy esküvőt, hanem titokban összeházasodni egy francia tengerparti városban, ez a családunk, barátaink nélkül hogy valósítható meg?

Figyelt kérdés

Mindketten szeretjük a családunkat és a barátainkat, de tudjuk, hogy ők úgyis mindenbe beleszólnának, szervezkednének, azt szeretnék, hogy nekünk nagy esküvőnk legyen. Ami lehet is később, de előbb szeretnénk kettesben egybekelni a kedvenc helyünkön, minden nagyobb előkészület nélkül. Egyrészt nagyon tetszik a dolog, hiszen ez tényleg csak rólunk szólna, másrészről viszont sajnálnám is anyukámat, vagy a nagyit, hogy átvernénk őket. A vőlegényem nagyon akarja, ti mit gondoltok, mennyire lenne fair?

25/L


2011. okt. 2. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
amiről nem tudnak az nem fáj
2011. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Miért vernéd át? nem hazudsz, csak nem mondod meg előre.

az esküvő nektek kell, hogy tetszen,nem a családnak.

2011. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

ha van rá lehetőséged tedd,a rokonok később is tudnak örülni de az a nap akkor tuti hogy rólatok szól.

és van mire emlékezni később a hétköznapokban is.

2011. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

hagyjátok a családra a nagy esküvő szervezését, de mondjátok meg, hogy előtte elutaztok xyz helyre egy hétre. a nagy lagzin meg kihagyjátok a hivatali részt. biztos megértik :)

17/L

2011. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez egy nagyon-nagyon rossz ötlet! A szüleid felneveltek, szeretnek a mai napig, hatalmas fájdalmat okoznál nekik azzal, ha arra nem méltatnád őket, hogy előre értesítsd őket arról, hogy férjhez mész.

Elhiszem, hogy romantikusnak hangzik, de ez a nap a szülőknek is ünnep. Nyugodtan mondjátok meg nekik, hogy szűk körben szeretnétek, ne legyenek ott sokan, lehet minden úgy, ahogy Ti szeretnétek, de ne hagyd ki őket annyira, hogy még csak nem is szólsz nekik!

Természetesen más lenne, ha rosszban lennétek, de itt nem erről van szól. És ahogy olvasom, már most sem igazán lelkesedsz az ötletért. Soha nem tudnád szép emlékként felidézni.

2011. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Én óriási fájdalmat éreznék, ha a lányom kihagyna az esküvőjéből.
2011. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is szerettem volna,de nekünk nem valósult meg,az anyukám pedig nem sértődött meg a gondolat hallatán,szerinte is ez a nap rólunk szól,nem a családról.
2011. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező: szerintem jó - és mindketten így szeretnétek - szép lesz.

A szülők, ha szeretnek = megértők, elsőre, egy kicsit szomorúak lesznek, de utána meg megértik, ezt az ünnepet kettesben akartátok. (én legalább is így tennék gyerekeimmel:)))

Ha meg nem szeretnek,akkor meg mindegy:)

Ez azért is tetszik mert van egy saját élményem, ami arról szól, mi is így szerettük volna, de nem voltunk elég bátrak.. és az (egyébként nem túl népes) esküvőt így egy deprimáltság követte, amig feldolgoztuk ezt.

Sok boldogságot kívánok!

2011. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Francia meg tengerparti, és az mire jó?
2011. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Az első válaszolónak: ez az egyik legaljasabb hozzáállás jelszava. Ráadásul nem tudom, hogyan jön ide, hiszen nyilván nem fogják életük végéig titokban tartani, hogy összeházasodtak.



A kérdező felvetésére válaszolva: minden szülő számára az egyik legnagyobb esemény, amikor egy gyermeke házasságot köt. Neked kell tudnod, hogyan viselnék a te hozzátartozóid, ha "kétlépcsős" házasságkötésed lenne. Bár felfogható úgy is a dolog, hogy a helyi polgármesteri hivatal helyett egy kicsit odébb mondjátok ki a boldogítót. Ha időben közel van egymáshoz a két esemény, talán könnyebben elfogadja a rokonság.


Mindenesetre sok boldogságot!

2011. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!