Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kísérőpár nélkül érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kísérőpár nélkül érdemes koszorúslánynak lenni? Hogy lesz akkor ha nincs párom?

Figyelt kérdés
5-en leszünk koszorúslányok: 2 lánynak van pasija, 1 az öccsével megy, 1-pedig az unokatesójával. Nekem senki fiú rokonom nincs, a násznépből sem tudnak nekem szalajtani senkit, barátom nincs. Egyedül kellene majd mennem.
2011. okt. 8. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Emiatt nehogy kihagyd!!!
2011. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak olyan ciki lesz, mindenkinek lesz párja csak nekem nem...Egyedül kell majd kullognom ahogy a templomban bemegyünk, meg ahogy elsétálunk odáig.
2011. okt. 8. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egy vadidegen, unszimpatikus fickóval kellett lennem, az volt ciki... szívesebben lettem volna egyedül.
2011. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Durva menyasszonytol, hogy elvarja hogy Te par nelkul legyel, ha mar a masik 4-nek van. Ne hagyd ki, de megertelek, hogy nem erzed jol igy magad. Eskovoszervezonek jobban oda kellene/illene figyelni. SZanalmas hogy sok ember ilyen dolgokra nem gondol.
2011. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A pár nélküli koszorúslányoknak a menyasszony kell hogy találjon kísérőt. Szólj neki, hogy ez a szokás.
2011. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már bocs, de mi ez a mánia, hogy kell pár a koszorúslánynak? Én eddig ha olyan esküvőn voltam ahol volt koszorúslány, hogy az pár nélkül vonult. Nem értem mi ebben a ciki. Múltkor is itt sírt egy csaj, hogy milyen szar volt neki, mert egyedül vonult, és milyen ciki lesz ez a videón.

Szerintem, ha hülyén éreznéd magad akkor ne vállald, ha meg nem érzed cikinek, akkor vállald. Én simán megtenném!

2011. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azzal nem lenne semmi baj hogy a lanyoknak nincs parja. De ha van mindenkinek es csak neked nincs az egy kicsit furcsa. Nincs baratod, ismerosod, unokatestver vagy nagybacsi aki teged kiserne? Nyugodtan szolj a menyasszonynak. Lehet hogy neki kulonleges elkepzelesei vannak es igy akarja. De lehet hogy eltevesztette a szervezest, vagy nem erdekli. Kerj meg valakit a csaladbol ha mas nincs. Idegent ne kerj meg csak ugy ha a par beleegyezik.


Nalunk senkinek nem lesz parja mert a lanyok felnottek a fiuk meg kicsik. Csak a testverem es a ket lanya lesznek velem, a gyurus fiuk kicsik es az osszes unokatastver gyereke fiuk, ok lesznek meg ott. mindenki kulon vonlu be csak a kicsik nem akiket vezetni kell, hogy ne legyen nagy a kaosz.

Attol fugg hogy mit kepzeltek el. Az en eskuvomon mindenkinek sajat szerepe lesz, nem csak azert lesznek ott hogy jol mutassanak.

2011. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Idegenen azt ertettem hogy olyan szemelyt akit a par nem ismer ne kerj meg.
2011. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!