Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok, csajok! ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok, csajok! . Ruha-SOS Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy nagy dilemmam.Jovo marciusban lesz az eskuvom.Nagyon tetszik ez a ruha csak nem tudok eldonteni par dolgot.Segitenetek?

1.165 cm vagyok, 87-74-88 a mereteim, 52 kg vagyok.Vajon jol fog allni rajtam?

2.Egy bajom van evvel a ruhaval, tiszta feherben szeretnek ferjhez menni.Mit szoltok, csunya lenne a himzett tull nelkul?Vagy helyette milyen diszt rakhatnek?

3. Szerintetek mennyire igaz az a babona, hogy a menyasszony nem segithet a ruha megvarrasaban?

4.Lattatok gyonyoru lapostalpu menyasszonyi cipot?Ha igen legyszi linkeljetek.


Ennyi lenne...nagyon megkoszonnem ha tudnatok segiteni...

Ime a ruha:

[link]


2011. nov. 16. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon-nagyon szép ez a ruha! Szerintem virág díszítéssel is szép lenne! De én valami magasabb sarkú cipőt vennék fel hozzá, hogy kicsit magasabbnak tűnjek (én is 165 vagyok), mert én úgy tudom az ilyen ruhák "összébbnyomják" az embert. De ha neked a lapostalpú a kényelmesebb, akkor inkább azt vedd fel, mert az a fontosabb, hogy jól érezd magad a bőrödben! A babonával kapcsolatban nem tudok sajnos tanácsot adni, én ilyenről nem is hallottam!:)

Ja és gratulálok Nektek!:)

2011. nov. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
deszép ez a ruha :D szerintem jólfog álni :D
2011. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ellenben az előző válaszolókkal, azt mondom hogy nem biztos hogy jól fog állni. 165 cm vagy, és szerintem elvesznél ebben a ruhában, főleg hogy még lapos talpú cipőt akarsz felhúzni hozzá. Általában az alacsonyabb lányoknak keskenyebb, testhezállóbb ruhát szoktam javasolni, vagy ha bevállalósabb vagy, akkor az elől rövidítettet pl .: [link]


Egyébként a ruha nagyon szép :)

2011. nov. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

A cipovel kapcsolatban legszivesebben magassarkut vennek de a volegenyem is 165 cm s nem akarom hogy magasabb legyek nalla ezen a napon...

Epp ezert valasztottam valami ilyenfele ruhat, mert ez optikailag is egy szintbe hoz vele...

2011. nov. 16. 09:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Finom, ízléses ruha. Nem az a tipikus tömeggyártott ruha. Ez a ruha 20 év múlva is ruha lesz. Szerintem jól állna. Viszont én is enyhén magassarkút ajánlok hozzá.
2011. nov. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon szép ez a ruha!

Ja és gratulálok! :)

Araonline - Pomáz, én itt vettem a ruhámat és minden kiegészítőt. Fehér lapostalpú cipő (aminek a talpa is fehér) 3000 Ft volt.

[link]

2011. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek:)..:*
2011. nov. 16. 11:09
 8/11 A kérdező kommentje:
Aki meg tudna valamilyen tanacsot az irjon...
2011. nov. 17. 16:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Ruhàval kapcsolatban v az esküvői előkészületekről?
2011. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szép,nekem az álmaim ruhája! :)

Ja és gratulálok! :)

2011. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!