Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik Fehérváron házasodtak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik Fehérváron házasodtak, -melyik étteremben volt a lagzitok? És elégedettek voltatok?

Figyelt kérdés

És ti milyen helyszínt választottatok a fotózáshoz? Valami szép, romantikus hely érdekelne jobban,de minden tippet szívesen veszek.

Előre is köszi :)


2011. nov. 18. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fehérvári vagyok, több ismerősöm nevében tudok beszélni:)

Többet választották a Vadvirág vagy a Szárcsa éttermet. Mindegyik hellyel meg voltak elégedve. Fotózási helyek közül a legszebbek a Bory-vár vagy a Rózsaliget. Egyik barátnőm Fehérvárcsurgón tartotta az esküvőjét a kastélyban. Nagyon jól sikerült:)

2011. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A Szárcsa nekünk nem jött be egy vacsi alkalmával.. :( A Bory-vár jó ötlet!:) Köszönöm!
2011. nov. 18. 21:18
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Pedig a Szárcsa azé odavág:)

Nekem elég volt a parkoló,elélvezek azoktól a kocsiktól. Safety Car. Imádtam:)

2011. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nekem a Szárcsában az tetszik nagyon, h akik ott tartják a lagzit, belevésik a nevüket és a dátumot a gerendákba-ez egy nagyon szimpatikus opció. Viszont hiába drága hely sztem a kaja kevés és nem vmi extra finom volt.
2011. nov. 18. 21:57
 5/19 anonim ***** válasza:
30%
Én sznob vagyok, csak ezért élvezkedem rajta, enni még sosem ettem ott:)
2011. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Egyszer próbáld ki. Én mondjuk abszolút kis fogyasztású vagyok,de nekem sem volt elég a kaja. :( Azért azt nem akarnám, h a násznépem éhesen bulizzon, főleg h párom részéről eléggé jó étvágyú a család :) :)
2011. nov. 18. 22:02
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Volàn Ètteremben volt. Hatalmas adagok, baràti àr, kifogàstalan személyzet, isteni finom kajàk. Ez hétköznap menzaként üzemel, de dekoros szépen fel tudja díszíteni.

Fotòzàsnàl Zichy-ligetben voltunk.


Ètterem kapcsàn egy a lényeg, korlàtlan italfogyasztàsos csomagot ne vàlasszatok, mert nagy lehùzàs és àtvàgàs!!!


A Volànba be lehet vinni az italokat is, amiket bizomànyba el lehet hozni a Siómentétől.

Volànosok mindenben segítenek, csak ajànlani tudom őket.


Off: ruhàd megvan màr? Az enyém idei modell és eladò. Írj, ha érdekel. Olcsòbb, mintha bérelnéd...

2011. nov. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazából mi is néztük a Volán éttermet, eléggé esélyes is. :) A dekoráció nektek az árban volt? Mert mintha vmi olyasmit olvastam volna a honlapjukon.

Erről a Siómentéről tudsz pontosabbat írni?

2011. nov. 19. 10:04
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja, a ruhám még nincs meg,de már kinéztem, és azt szeretném,de azért köszi :)
2011. nov. 19. 10:06
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A dekoráció nem volt benne az árban, de így is nagyon baráti a menüjük ára.

A vegyes tálukat pl. úgy képzeld el, hogy ugye 4 személyes és van mondjuk 4 fajta hús és náluk a 4 fajta húsból mind a 4 főre jut 1-1 szelet mindegyikből. Nem úgy, mint a többi étteremnél (én ezekre külön rákérdeztem). Valahol nagy pofával mondták, hogy hát az ő táluk is 4 személyes és 5 fajta hús van rajta. Jó mondom és fajtánként 4-4 szelet, hogy mindenkinek jusson? Aztán ott jött a habogás, hogy jaa, hát neem átlag 2,5-3 szelet fajtánként. Mondom az tök jó, majd akkor megy a varia, hogy ki-miből eszik.

Szóval ezeken megy a lehúzás, mert a sima menü ára nagyjából minden étteremben közel ugyanannyiba kerül, csak az éttermek 90%-a spórol az adagon.. Na hát a Volán nem. És tényleg mindenkinek nagyon ízlett.

Mi amúgy a Varázslat Dekorosokat választottuk (Volánosok is őket ajánlották), nagyon profik, le a kalappal. Nem a legolcsóbbak a városban, de amikor a másik dekoros elkezdte ecsetelni a problémáját, hogy hogy fog összeszedni annyi embert, hogy ezzel szombaton végezzenek, na akkor azt mondtam, hogy nekem nem ér annyit, hogy olcsóbbat választok, mint hogy valami ne klappoljon. Nagyon profik voltak ők is, nem volt gond semmivel! Az esküvő kiállításon szerződtünk le velük, akkor kaptunk kedvezményt is :)

Siómentét szintén a volánosok ajánlották. Mi kiválasztottuk, hogy milyen rövideket és milyen üdítőket, borokat, söröket szeretnénk. A Volán Étterem vezetője a Balázs, ő segített nekünk a mennyiségekben, hogy miből-mennyit rendeljünk. Bementünk a Siómentéhez (Hadiárva u.), leadtuk a rendelést, felét ki kellett fizetnünk, ők pedig a lagzi előtt 1 nappal odavitték az étterembe, a Balázs átvette tőlük, mi pedig a Balázstól. Majd a lagzi után hétfőn ment a maradék italért a Siómentés autó, visszavitte a megmaradtakat, mi pedig aznap du. bementünk a Siómentéhez és elszámoltunk.

Sütiket, tortákat a Mignon Kft.-től ajánlom. Isssteni finomak (menjetek ki hozzájuk, adnak is tök ingyen kóstolót, ha mondjátok, hogy esküvői ajánlatokról érdeklődtök), árban is jók. És tőlük is azt kaptuk, amit vártunk. Náluk úgy volt, hogy leadtuk a rendelést (ebben is segített a Balázs, hogy ne sokalljunk be), ők az esküvő napján kiszállították, hétfőn pedig mentek a ládákért. Hétfőn mentünk be hozzájuk elrendezni a pénzt is.


Közben most nézem, hogy azóta lett már korlátlan italfogyasztásos menüjük, dekorral.. Nos, jól hangzik, meg minden. De ahogy látom ebben nincs benne a hátfalak díszítése (ami viszont oda nagyon-nagyon kell)!

Mi ital nélküli menüt állítottunk össze (egyedi árat kaptunk rá, nem azt választottuk, ami fent van a honlapjukon)...

2011. nov. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!