Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudnék szerezni ingyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék szerezni ingyen, régi, divatjamúlt/bepiszkolódott/sérült menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
szükségem lenne egy ruhára egy jelmezhez, de nincs pénzem. hol találhatnék olyan valakit, akinek van elfekvőben a padláson nagyon divatjamúlt ruhája? vagy olyan, ami kitisztíthatalanul bepiszkolódott vagy úgy sérült, hogy nem érné meg megjavíttatni. azaz ami egyébként sem igazán pénzzé tehető. van valami oldal a neten, ahol esetleg találhatok ilyet?
2011. dec. 18. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Turkálókban keress. A rákóczi úton a blaha és a keleti között pl. kirakatba is ki lett rakva.
2011. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Köki Terminál turijában több is van, mindegyik elég rémesen néz ki. :D
2011. dec. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
próbáltam, de csak 1-2 darab szokott lenni, az is többnyire nehéz, vaskos anyagú. így aztán sok kilós turiban is 5-10ezer az áruk. találtam darabos turiban is, 18ezer Ft volt annak ellenére, hogy egy divatjamúlt, bepiszkolódott darabról volt szó. annyiért már szebb darabokat is kapni, de sajnos nincs rá pénzem.
2011. dec. 18. 15:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatod esküvői szalonban is. Rá lehet futni olyan ruhákra, amelyeket már ki akarnak selejtezni. (Én így szereztem két ruhát egy előadásba.)
2011. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
és fizettél érte? mert tényleg nem lesz rá egy vasam sem és hát ha olyan ruháról van szó, ami megéri a javítást vagy kitisztítható, akkor megértem, ha azt a tulaja pénzzé teszi. gondolom a szalonok is megpróbálják a lehető legjobb áron eladni a selejtezendő ruhákat.
2011. dec. 18. 15:54
 6/14 anonim ***** válasza:
Vaterán jópár darab van 5000ft alatt. Van 2500ért is, de sajnos a méreted nem tudom :)
2011. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
olyan 38-40 körül kellene, ezt el is felejtettem leírni.
2011. dec. 18. 16:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, fizettünk érte, de nagyon olcsó volt - valójában ezeket ki akarták már dobni. Az árra nem emlékszem, mert a színjátszókör állta. És azt is le kell írnom, hogy felvidéki vagyok, de szerintem ez tök mindegy, mert a ruhák felét Budapestről hozzák.
2011. dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2011. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]


Nézz szét ezek között. Biztosan van nekik raktáron (padláson) olyan, amit te keresel.

2011. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!