Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mukodhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mukodhet egy kapcsolat ahol jelen esetben en,7 evvel idosebb vagyok a paromnal. Ezenkivul elvaltam, van ket szep gyerekem es bevallalnam a kozoset is. Belevagjak vagy ne? Szeretjuk egymast, sokkal erettebb a koranal es megbizhato.

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük csak..Nekem is van 1 gyerekem,szintén elvált anyuka vagyok,és 8 évvel vagyok idősebb a páromnál.Hogy mennyire működik a kapcsolatunk??Jövőre lesz 11 éve hogy együtt vagyunk,és jövőre összeházasodunk..

Ha ti akarjátok,hogy működjön,akkor működni fog.Csakis rajtatok múlik..

2011. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat ez tetszik.igen mi akarjuk,nagyon is csak ne lenne az a sok "de",meg "ha"..na meg a szulei,akik inkabb felkotnek magukat,minthogy a fiuk egy elvalt,ketgyerekes,idosebb not vegyen el:)huuu..meg olvasni is szornyu..hehe
2011. dec. 30. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok..Ismerős esetek.A párom apja gyűlölt.Nem voltam más a szemében csak egy 4 gyerekes qrva,aki a fia fejét elcsavarja,és megakadályozza,hogy érvényesüljön,haladjon az életben.El se hinnéd hogy miket mondott,vagy tett,hogy megkeserítse az életemet.Az utolsó csepp az volt amikor levelet írt a volt férjemnek,akinek megírta,hogy én pocsék anya vagyok a fiamnak,és a volt férjemnek kötelessége,hogy "megneveljen" engem.Kérte,hogy találkozzanak,hogy megbeszéljék,hogyan kéne minket szétválasztani.Az öreg csak azt nem tudta,hogy mi teljes barátságban váltunk el(ismerte a páromat is),és elmondta a levelet.Akkor befejeztem az "apósommal",és soha amíg élt,nem találkoztunk.Mi albérletbe költöztünk,és nem foglalkoztunk vele.Az anyósom ellenkező.Ő nagyon édes,szeretem,és ő az első naptól kezdve elfogadta a helyzetet.A fiamat is unokájának tekinti.Ő mindig azt mondta hogy ha két ember boldog akkor senkinek nincs joga tönkre tenni a boldogságot.Az én apám,és testvéreim is elfogadták a helyzetet,ahogy a párom többi rokona.Bár már 11 év alatt nincs mit nem elfogadni..

Egy valamivel nyaggatnak néha minket.A közös babával..De egyikünk sem akar gyereket..Mi felneveltünk egy fiút,és most élni akarunk..


Szóval ne érdekeljen, a sok "Ha" vagy "De" szöveg..Nem baj,ha csámcsognak,ha kibeszélnek titeket.Tegyék csak nyugodtan.Legalább van téma,és érdekesek vagytok mások szemében.Idővel amikor már megszokják,hogy együtt vagytok,már nem lesz "érdekes" a helyzet,és nem fognak vele foglalkozni. A szülők is megbékélnek idővel.Ha mégsem(ahogy a párom apja sem,) akkor csináld azt amit én.

Te soha ne menj hozzá,ne beszélj vele.A párod ha akar menjen,hiszen az apja/anyja,de neked nem kötelező..

2011. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

még valamit:

Ma sem értem hogy miért 4 gyerekes qrva voltam a szemében amikor csak 1 fiam van..

2011. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!