Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki kiséri az oltárhoz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kiséri az oltárhoz a menyasszonyt ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Apum sajnos meghalt és nem tudom, hogy ki lenne a megfelelőbb ha oltárhoz kisérne a nyáron.
2012. jan. 26. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, de maradtunk annál, hogy a férjemmel mentünk be ketten. Úgy voltam vele, hogy ha már apu nem kísérhet, akkor nem keresek helyette senki, meg ez az oltárhoz kísérés olyan színpadias nekem. De szép visszanézni, ahogy vonulunk be ketten.
2012. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Már Mo.-n divat az oltárhoz kísérés?

Együtt megy a pár az oltárhoz.

2012. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
A sógornőmnek is meghalt az apukája, így a bátyámmal mentek az oltárhoz.
2012. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Keresztszülő.
2012. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Engem ugyan más okokból, de édesanyám fog az oltárhoz kísérni, de szerintem akit te szeretnél, mehetsz a vőlegénnyel, rokonnal, akár a pappal is.

Remélem segítettem!

2012. jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Szüleim elváltak és mivel apuval nem vagyunk olyan viszonyba egyáltalán,meghívtam,de engem az édesanyám kisért be,és nagyon boldog voltam,hogy vele mehettem az oltár elé.
2012. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem az amcsi filmek alapján kéne esküvőt szervezni. Van elég magyar hagyomány, nem kell majmolni másokat. :) #2-nél a pont.
2012. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Magyarországon is hagyomány az oltárhoz kísérés. Nincs is olyan, hogy "magyar hagyomány", mert ahány tájegység van, annyiféle szokás alakult ki. Mára ezek az internetnek köszönhetően szépen összekeveredtek, így akár egymásnak ellentmondó szokások, babonák is élnek a köztudatban. :) Itthon úgy elterjedt, hogy a vőlegényt az édesanyja kíséri, az amerikai filmekben ezzel ellentétben ő az oltárnál várakozik.


Kérdezőnek: bárki férfi rokon, aki közel áll hozzád. Lehet a testvéred, keresztapád, de akár egy jó barátod is. Bevonulhatsz a férjeddel és az édesanyáddal is akár.

2012. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki úgy csinálja az esküvőét ahogy akarja. A bátyáméké az úgy volt hogy a menyasszony egyedül ment az oltárhoz mert az apja súlyos beteg volt kórházban volt kb 2 hónapig is az esküvőn sem lehetett ott így egyedül ment az oltárhoz.
2012. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Hát, ha Apum nem lehetne ott az esküvőmön, akkor én valamelyik Öcsémet kérném meg erre.

De szerintem is olyan embert válassz, aki közel áll hozzád, de akár vonulhatsz egyedül is, az is nagyon szép tud lenni.

2012. jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!