Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehet 18 év alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet 18 év alatt összeházasodni, szülők tudta nélkül?

Figyelt kérdés
16 múltam,(Lehetséges csak az írjon aki tud rá választ adni és nem pocskondíríáz és stb.....)
2009. jún. 10. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom a pontos választ, szerintem gyámhatósági engedéllyel talán. Keress rá a neten, mondjuk magyarorszag.hu és villámgyorsan megtudod a választ. Ettől hasznosabbat nem tudok írni.

Sok sikert.

2009. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
ugy tudom h nem.
2009. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Pontos válasz: sehogy. A gyámhatóságnál kell kérvényezni, és bár a szülőknek nem kell beleegyezniük a házasságba, de kötelezően meghallgatják őket is, és környezettanulmányt is készítenek. Tehát nem tudod kikerülni a szüleidet.

Ajánlom figyelmedbe a Családjogi Törvényt.

2009. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy utánanéztem nem a szülők engedélye kell hozzá, hanem a gyámhivatalé. Miért szeretnéd őket kihagyni? Tudom nincsen hozzá közöm, de ha leírod, hátha tudok tanácsot adni. Ha mégsem írod le nem baj. Sok boldogságot minden esetre, remélem megalapozott, jó döntést hozol, mely egy életre szól.


Judy

2009. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
2009. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
A választ már leírták, csak gratulálni akarok életed legrosszabb döntéséhez.
2009. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akinek nem tetszik amit csinálok az ne is írjon a maradjon kussban!!Nem kérek a nem tetszésekből!!
2009. jún. 10. 22:07
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
A hangnemből, amit használsz, szerintem egész biztosra veheti bárki, hogy neked nem kellene még megházasodnod, előbb nőj föl. Ez a válaszom és ez nem pocskondiázás.
2009. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Én is azt érzem a kérdező agresszív felindulásán, hogy a lázadó korszakában van és mindenki elmehet a fenébe, aki nem ért 1-et. Szerintem ha a kiszemelt az életed párja akkor 2 év múlva is ő lesz.. nem tudom miért lenne ilyen korban előnyös nektek a házasság. Melyik része kell nektek annyira? A vagyonközösség, az öröklési jog megszerzése, vagy netán a névviselés? A ti korotokban nem hinném hogy bármelyik is fontos lenne... vagyon híján.
2009. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
A gyámhatóság adhatna engedélyt, de a kommented alapján megmondhatom előre, hogy nem fog adni. Nem fognak elég felnőttnek, döntésképesnek találni.
2009. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!