Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok ajánlani olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani olyan esküvői ruha szalont, ahol Magyar tervező, magyar varrónő ruháit lehet kölcsönözni? Amiket eddig találtam ugyan olyan méregdrágák, mint a külföldi kollekciókat kínáló szalonok.

Figyelt kérdés
Lehetőleg Közép-Magyarország területéről. Egyszerű, csinos ruhát szeretnék, aminek van ujja, háta, pántja. Nem tetszenek a pánt-nélküli ruhák, meg nem is állnak jól.

2012. márc. 28. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Daalarna. Benes Anita tervezi a ruháit.
2012. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A válaszodat köszönöm, de ez pont az a méregdrága kategória, ami számomra megfizethetetlen. És a ruhák is eléggé extravagánsak az én ízlésemhez.

Én valami egyszerű, hétköznapi ruhára gondoltam, amit nem külföldről, kollekcióból hoznak ide, hanem egy magyar varrónő tervezi és varja őket. Várom a további öteleteket!

2012. márc. 28. 18:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia arra nem gondoltál hogy elmész egy varrónőhöz és ketten megtervezitek és ő meg megvarrja neked???
2012. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pomázon van az Ara szalon, egy tündéri, fiatal és profi magyar lány varr és tervez. Barátnőm ruhája innen van, tényleg eszméletlen ügyes a csajszi!!


Nézd meg a honlapját, írd be google-ba hogy ara szalon pomáz. (valami araonline a címe, vagy mi) Vigyázz, mert két ara szalon is van, de csak az egyik pomázi!

2012. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt rendelni lehet, magyarok készítik Angliában. Átlagban 59-65 ezer egy ruha, de vannak akciós ruhák, 30-40 ezerig.


[link]

2012. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mirtusz szalon, Vácott. Nagyon szép ruhákat készítenek!
2012. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dél-MO-on, Siklóson van egy hölgy, max 80E Ft-ért varrja és adja ki a ruhákat, itt a honlap:


[link]

2012. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szét fogok nézni a honlapokon, szalonokban amiket ajánlottatok, nagyon szépen köszönöm!

Varratni nem szeretnék, abból vannak rossz tapasztalataim. Édesanyám varrt már nekem pár ruhát, ami nem olyan lett mint amilyet képzeltem, és méretben sem úgy álltak. Szeretnék kész ruhát felvenni, és amelyik tetszik, azon már lehet változtatni. Megvenni sem szeretném a ruhát, csak kölcsönözni.

2012. márc. 29. 12:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia

Nagykátán a Zsorzsett szalon.

Kedves nagyon a tervező és ő maga varrja.

Nekem nyáron lesz az esküvőm a menyasszonyim:70000ft,a menyyecske:20000ft a bérlése.

2012. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kati szalon, Vetesegyháza.

80.000 volt a ruhám, kesztyűvel, boleróval, stólával, táskával.

2012. márc. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!