Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi idő után házasodtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után házasodtatok össze?

Figyelt kérdés
Hány évig jártatok együtt? Mennyi idő után volt az eljegyzés, és ahhoz képest mikor volt az esküvő?

2012. ápr. 8. 21:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Untuk az előadást az egyetemen, pont egyszerre sétáltunk ki, beültünk egy közeli kocsmába, 6-7 óráig beszélgettünk, majd megkértem a kezét. 23 éve vagyunk együtt és mai napig nem tudok elaludni nélküle.
2012. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
5 évig dolgoztunk egy munkahelyen,amikor elkezdtünk érdeklődni a másik iránt. Nem költöztünk össze,de fél év után összeházasodtunk. 30 évi éltünk együtt.
2012. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
6 éve voltunk együtt, gyakorlatilag az elejétől fogva együtt is éltünk. Váratlanul terhes lettem, megtartottuk, eljegyzett, 3 hónapra rá összeházasodtunk. Ennek 7 éve, azóta négygyermekes szülők vagyunk. :)
2012. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
4 hónap járás után volt az eljegyzés, pont egy éve, tavaly áprilisban. Az esküvő idén augusztuisban lesz.
2012. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

nekünk két év után volt eljegyzés (tavaly), valószínű (sajnos csak) jövőre lesz esküvő :(


pedig idén szerettük volna :(

2012. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Jarastol szamitva 7 honapra eljegyzes, erre 7 honapra eskuvo. Iden nyaron leszunk 10 eves hazasok 2 gyerekkel. :)
2012. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2007. júliusban ismerkedtunk meg, azota egyutt is élunk, augusztusban terhes lettem, a manonk 4 éves lesz májusban. szenteste kérte meg a párom a kezem, aug. 25-én lesz az esuvo. tehát 4,5 év után eljegyzés, 5 év után lesz a házasság.
2012. ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7 év után eljegyzés, majd fél év múlva esküvő. 6,5 évet ebből együtt laktunk.
2012. ápr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nyáron lesz 2 éve, hogy együtt vagyunk, 3 hónapja volt az eljegyzés, szeptemberben esküvő. :)
2012. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2 éve voltunk együtt,amikor megkérte a kezem, fél éve már együtt is éltünk. Idén nyáron a harmadik évfordulónkon házasodunk.
2012. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!