Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha már együtt vagytok lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már együtt vagytok lassan 1 éve a párotokkal, és komolyabbat szeretnétek akkor mit tennétek? Esküvő, vagy egyenlőre eljegyzés?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 11:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyenlőre eljegyzés,aztán később összeköltözés,mert arra is kíváncsi vagyok,hogy az működik-e.Ha igen,később pedig házasság.De ezt mindenki másképp csinálja.
2012. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Összeköltözés, eljegyzés, házasság.

Az már egyénfüggő,hogy kinek mennyi idő telik el ezek közt,de nálunk ez a sorrend,és jól működik.

2012. ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Mi másfél éve vagyunk együtt, ebből már több, mint 1 éve együtt élünk. Beszéltünk már eljegyzésről, de még várunk, amíg párom is befejezi az egyetemet. Nem sietünk sehova, így is tökéletesen boldogok vagyunk, egyelőre még nem számít, hogy nem vagyunk még házasok.
2012. ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk az összeköltözés az első lépés.
2012. ápr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Összeköltözés és eljegyzés megvolt.

A házasság jön, majd a közös gyerek. De majd csak 2-3 év múlva.

2012. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Mi 2 éve voltunk együtt mikor összeköltöztünk, én nem is engedtem volna eljegyzést míg nem tudom hogy tudunk e egy háztartásban élni, a másik rigolyáival, szokásaival együtt. 3 év együtt élés után teljes biztossággal összeházasodtunk.
2012. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk járás, összeköltözés, eljegyzés, esküvő, gyerek volt a sorrend kb. évente :) Eljegyzésnek szerintem akkor van értelme, súlya, ha nem csak fellángolás, hanem tényleg fél-másfél éven belül házasság lesz belőle - tehát meg tudjátok beszélni, konkretizálni már a hosszú távú közös terveiteket.
2012. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lassan 1 év,addigra össze leszünk kltözve egy ideje.

eljegyzés,esküvő még ráér,gyerek mégjobban.


Bár sokat szémit hogy hány évesek vagytok

2012. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekünk járás,4 év után összeköltözés,6 évnél eljegyzés és most lassan 8-ik évforduló előtt esküvő!!!:)
2012. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Először eljegyzés... a többi már jön magától, meglátjátok hogy mennyire dinamikus a dolog.

Engem fél év után jegyzett el a párom, aztán bő másfél év együttjárás után esküvő. Nem éltünk együtt előtte, idén lesz a 4. házassági évfordulónk, aztán hamarosan babát is tervezünk :) Szóval nálunk elég hamar mentek a dolgok, de ez egyénre szabott természetesen.

23/L

2012. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!