Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre illik citromsárga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre illik citromsárga ruhát felvenni? Vagy minden élénkebb szín felejtős? Fehér-piros, az most ugye nem az én színem, de ettől még nézhetek ki jól

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mehetnél citrom sárga ruhában, ha jól áll az a szín?
2012. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
simán :D láttam én már esküvőn fekete ruhás nőt is...bár lehet hogy az anyós volt xDD
2012. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A komor színek felejtősek.

Az élénkekkel nincs gond, elvégre az esküvő egy örömteli, vidám esemény. Mármint legtöbbször.

2012. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel nyugodtan, ha elegáns és jól érzed magad benne. Én már láttam vendégeket pinkben és almazöldben is.
2012. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ehhez hasonlóban fogok most menni nemsoká:


Csak a mellrészén fekete virágok vannak :)

Én mindig feketében, vagy legalábbis sötétben járok, tipikus goth szemsminkeim vannak hétköznapokon is, piercingek, stb...

Engem már így ismer a család, így szokott meg, így szeretnek, így vagyok én - hülyén is venné ki magát, ha "képmutatóan" pasztellrózsaszínben jelennék meg - és ezt maga a menyasszony mondta, mikor kifejeztem neki ebbéli kétségeimet :)


Ha illik hozzád a citromsárga, szerintem simán felveheted! :)

2012. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi, akkor megnyugtattatok. imádom a sárgát. igazából még nincs megvéve a ruha, de egy csodaszép hosszú, maxi ruha a kiválasztottam :D
2012. ápr. 17. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:

A hagyomány szerint FEHÉRben nem illik menni, mert az a megyasszony ruhaszine, PIROSban azért nem, mert az a menyecskeruha szine, és FEKETÉben sem, mert az a gyász szine. (Ez utóbbi a férfiakra nem vonatkozik, mert nekik a fekete öltöny a standard ünneplö.)


Ezen kivül minden más szint illik viselni.


Ma már sokan nem törödnek a hagyománnyal, ha bizonytalan vagy, akkor kérdezd meg a menyasszonyt, hogy ö hogy gondolja, elvégre ö a föszereplö.

2012. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!