Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívtak esküvőre. Mehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívtak esküvőre. Mehetek farmerba meg pulcsiba?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 13:12
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
86%

29

Kicsit olvasd már ét. Egyáltalán nem érdekli sem az esküvő sem a pár. csak sütit akar zabálni. Addig én nem is írtam, meg nem is érdekelt míg ez ki nem derült. De h CSAK azért megy el egy esküvőre h sütit zabáljon és akkor még arra sem képes h egy inget vegyen fel egy fekete nadrággal... na ez azért már kicsit sok. Nem vagyok sznob se semmi. Nem bánnám én ha az én esküvőmre jönne úgy valaki h nincs csiricsárén kiöltözve, mert kényelmetlenül érzi magát úgy v esetleg nincs olyan ruhája ami alkalmas. Na de h azért megy h zabáljon és mindenre tesz magasról...akkor már vegyen fel rendes ruhát

2012. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
74%

Amiben ballagtál iskolából az is jó.

Vagy nem ballagtál?

Hát az szar ügy....

2012. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
71%
jajj most ezt a kérdést tényleg komolyan veszitek? :) menjetek tovább az értelmes kérdésekre, erről már 10 km-ről lerí, hogy kamu... ráadásul gyenge is
2012. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
nem kamu.
2012. ápr. 20. 22:30
 35/48 anonim ***** válasza:
Sötét farmer + vmi világos ing + fekete nem sport cipőtől nem fogsz belehalni
2012. ápr. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Nem kamu, hanem egy rohadt játszmázás.


Kérdező: menj csak sportcipőbe, farmerba és pulcsiba öltözve. De ha rajtad fog röhögni mindenki, akkor lásd annak is a kárát. Mert az is hozzátartozik, hogy vállalod a tetteid következményeit.

2012. ápr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
megkérdeztem azt mondták úgy megyek ahogy akarok csak legyek ott. naaa???
2012. ápr. 21. 10:06
 38/48 A kérdező kommentje:
tehát sportcipő kék farmer és fekete póló.az hogy kinek nem fog tetszeni nem érdekel:D
2012. ápr. 21. 10:07
 39/48 A kérdező kommentje:
az hogy csak a süteményért megyek túlzás volt.
2012. ápr. 21. 10:13
 40/48 anonim ***** válasza:
Ha tudnák szegények h csak zabálni akarsz
2012. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!