Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » S. O. s, hol tudok wolfram...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. s, hol tudok wolfram jegygyűrűt venni helyileg, ami nem webshop Bpen?

Figyelt kérdés
Három hét múlva férjhez megyek,és nagy bajban vagyunk... nem akarunk arany gyűrűt, mert nem tetszik egyikünknek sem, másrészt meg nem is akarunk 60 ezret kidobni gyűrűre. Titánt akartunk,vagy nemesacélt,de rátaláltunk a wolfram gyűrűkre,amik egyszerűen meseszépek és megfizethetőek. Viszont a bajom az,hogy csak webshopos oldalakat találtam eddig,de ott meg nincs olyan méret,ami nekem kellene. 54-56 mmes van mindenütt,de 55 sehol...tudtok nekem ajánlani pesten és környékén oylan ékszerüzletet, ahol találhatok wolfram gyűrűt??? Nagyon de nagyon fontos lenne! Köszönöm!!!!

2012. ápr. 21. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne a méret vezéreljen, vedd meg a legszebbet, a legtöbb ékszerüzlet foglalkozik méretezéssel, 3-5 nap alatt rád igazítják, és (többnyire) ha ott igazíttatod, ahol megveszed, nem kérnek érte felárat.
2012. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi az ekszer.diszkont.com-on vettük, még tavaly. A páromé 62, az enyém 59, és minimális a különbség a méretek között. Simán összekeverjük néha.

Egyébként arra ne számíts, hogy wolframot méretre igazítanak, mert azt tuti nem! Nem lehet.

2012. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!