Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szülőköszöntő csokrokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőköszöntő csokrokkal kapcsolatban léteznek "szabályok"? Baj ha egyforma a kettő, és ha mindemellett olyan virágok vannak benne, amik a menyasszonyi csokorban is megjelennek (színre is)?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy nem baj ha egyforma, legalább nincs "megkülönböztetés", és az azonos virágok talán jobban emlékeztethetnek később is az eseményre (tartósított virágok lesznek, hogy ne hervadjanak el egyhamar:D) De nem akarom, hogy gond legyen bármiből, inkább kérdezek. :)

2012. ápr. 23. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szabály rá. Mi olyat csináltattunk, hogy hasonló volt a kettő, de más volt a színük. Volt mindkettőbe belekötve egy-egy díszes kémcső, amiben vers volt nekik, egyiket én, másikat férjem írta le, magát a verset neten találtam és átköltöttem, hogy személyesebb legyen. De szabályok nincsenek :)
2012. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk nem divat,mert értelme sincs.

Miért lenne gond abból,hogy milyen csokrot adtok?

2012. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2., az esküvőn sok olyan kedves szokás van, aminek effektíve értelme nincs, de mégis szép és megható. Gyakorlatilag erről szól az esküvő.....csupa szép és kedves kis ceremónia, ami szebbé és még emlékezetesebbé teszi a nagy napot. Ha levennénk az értelmetlen sallangokat, maradna a "besétálok az önkoriba és aláírjuk kettecskén a jogi ügyletet." Na, ezt lehet megspékelni a sok kis aranyos dologgal, mint fehér ruha, táncika, torta, lagzi, fogadalmak, szülőköszöntő csokor, stb. stb. stb.

És máris lett a jogi ügyletből egy csodás nap :)

2012. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy gondolom, hogy ez egy szép gesztus, semmi több, de ennyi kell. Meg épp ezért is tetszettek meg a tartósított virágok, mert lényegében igazi, csak egy kis művelettel évekre tartósítva van, évek múlva is ott lesz nekik emléknek. Egyforma meg azért is lenne, mert azért jóval drágább lesz így a 3 (menyasszonyi is) csokor, és úgy gondoltam úgy lesznek megcsinálva, hogy a 3at összeállítva meg legyen belőlük az asztaldísz is. :)
2012. ápr. 23. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi mind a két gyerekünk esküvőjén kaptunk virágot. A két anyuka egyforma csokrot, a két apuka egyforma, névre szóló palackozott bort. Szép gesztus, nagyon jól esett. Nincs szabály, hogy milyet adj. Azt is vedd figyelembe, hogy melyitek anyukája milyen virágot szeret. Ha eltérő az ízlésük, ne adjatok egyforma csokrot, mindenki azt kapja, amit tényleg szeret. Sok örömet kívánok.
2012. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!