Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok javasolni valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok javasolni valamit, hogy milyen formában kerüljön bele az esküvői meghívóba, hogy visszajelzést szeretnénk a részvételi szándékról?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 11:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
én ezt írtam a meghívó aljára: jelenlétetkere feltétlenül számítunk, ha mégsem tudtok jönni, kérünk június elsejéig jellezétek.
2012. ápr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen a meghívó. Ha sima szöveges, akkor egyszerűen írjátok oda a végére. Ha verses, akkor meg valami rigmusba foglaljátok bele.
2012. ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi,ez egyszerű és udvarias.
2012. ápr. 27. 12:11
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért készülj fel arra, hogy ennek ellenére nem mindenki fog visszajelezni! Nem értem, hogy miért, de ez elég szokványos dolog.
2012. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
RSVP
2012. ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Amit az első írt, teljesen jó!

De tényleg nem sokan nem fognak visszajelezni! Sőt! Voltak, akik jelezték, hogy nem jönnek, de mi az esküvő előtt 2 héttel mindenkit végighívtunk, akkor már mindenki azt modnta, hogy persze, jönnek. Ahhoz képest 7-en nem jöttek el úgy, hogy a mai napig annyit nem mondtak, hogy bocs vagy hogy sok boldogságot!

2012. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem írjuk bele. Akiket meghívunk, mindenkivel van annyira jó a viszonyunk, hogy amikor odaadjuk a meghívót, akkor megmondjuk, hogy kérjük jelezzék, ha nem tudnak jönni, mert az étteremnek is jelezni kell, és pár plusz adag, amit feleslegesen megrendelünk, nagyon sokba kerül nekünk. Ennek ellenére az eksüvő előtt 2 héttel mindenkit végigtelefonálok majd. (Ha valaki azt fogja mondani, hogy eljön, és mégsem jön, akkor pedig meg fogom kérdezni tőle az esküvő után, hogy miért tette, és ha nem tud elfogadható magyarázatot adni, én azt is meg fogom mondani, hogy csalódtam benne. Tudom, hogy ez már nem kapcsolódik a kérdéshez, csak felidegesített, amit páran írtak, hogy azt ígérik, hgoy mennek aztán mégsem, és akkor még meg sem tudják magyarázni, hogy miért nem. Szerintem ez nagyon nagy illetlenség.)
2012. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Az, illetlenség. Nálunk 3 ember ráadásul úgy hívatta meg magát. Velük azóta nem állok szóba.
2012. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Alexandra, azt hogy kell? Mármint meghívatni magát??? Nem hallottam még ilyet, elmeséled? Csak, hogy számítsak-e rá, vagy hogy ezek milyen jellegű ismerősök?
2012. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Rokonok voltak. Nagymamám testvérének a gyerekei. Magyarán anyukám unokatestvéréék és az ő gyerekeik.

Ott voltunk mamám testvérénél (az ő szüleinél) és ők mondták, hogy "Jaj Juditkáék már úgy várják a telefonhívásotokat" Kérdeztük, hogy miért? Hát hogy időpontot egyeztessünk, hogy mikor visszük ki nekik a meghívót. Köpni-nyelni nem tudtunk, megsérteni nem akartunk senkit, így annyit mondtunk, hogy a távolság miatt úgy terveztük, hogy postán adjuk fel... Aztán az esküvő előtt 2 héttel felhívtam őket, hogy megkapták-e minden rendben van-e, jönnek-e. Igen, persze, köszönik, szuper lesz. Ott lesznek. Aztán nem jöttek.

2012. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!