Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiért varrnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért varrnak?

Figyelt kérdés
Egy egyszerü sima hosszu egybe szoknyát varrónö mennyiért varr ugy ha én viszem az anyagot?
2012. máj. 15. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy hol varratod, de úgy 5-6 ezerre számolhatsz.
2012. máj. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Hát vidéken szeretném:)Igazából anyósom varrónö és végulis az esküvöi ruhámról van szó csak ö azt mondta nem tud ilyet de sztem nem akar mert igen egyszerü elképzelésem van:)
2012. máj. 15. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Általánosan elmondható, hogy az anyag árának a duplájáért varrnak. Remélem találsz olcsó varrónőt, mert manapság vagyonokat elkérnek.Nemrég hallottam, hogy egy nadrág felhajtás már 1000 ft.

Én magam is varrónő vagyok, nadrágot 300 és 400 ft-ért varrok fel és személy szerint neked-ha csak egy sima szoknyáról van szó- 3000 ft-ért megcsinálnám.De én nem ezen a területen dolgozom/dolgoztam aktívan ezért nem tudom, hogy mennyit kérnek.

2012. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én egy ruhát 6500ért varrtam egyet tavaly. Két részest, fűzőst, fodrosat. ez függ fazontól, hogy kérsz e rá valami extrát (berakást pl), a helytől,s na meg varrónője válogatja mennyit kér el. Vedd azt is figyelembe, hogy már 15.000 ért szalonban is kapsz újat is akár.
2012. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!