Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha "csak" templomi esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "csak" templomi esküvőre hívtak, de a lagziba már nem, akkor illik vinni ajándékot? Ilyen esetben mikor adjam át?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Én csak akkor adnék nászajándékot, hogyha közeli rokon/barát esküvője lenne.
2012. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
ez attól függ, ki hívott meg. De ált. csak azok ajándékozgatnak, akik lagziba is mennek.
2012. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell.
2012. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Mi voltunk ilyen esküvőn, tényleg attól függ hogy ki hívott meg. Mi nem vittünk ajándékot.
2012. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Ja, de ha meg olyan közeli rokon/barát lenne hogy illene ajándékot vinned így is, akkor valószínűleg nem csak a polgárira lennél meghívva. Szóval szerintem nem kell vinned.

Előző (13:14es) voltam.

2012. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ajándékot vinned akkor.
2012. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyenkor nem szoktak adni. Ha mégis, akkor csak valami jelképeset. De nagy dolgot nem kell, azt akkor szoktak, amikor lagziba is megy az ember. Ha nem adsz, az sem gond.
2012. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egy kedves csoporttársnőm hívott meg, akivel jóban vagyok (külön programokra nem nagyon jártunk/járunk együtt, sokat beszélgetünk, az egyetemen találkozunk, mindig tudunk egymásról). Még egyetemisták vagyunk, szóval nyilván nem nagy dologra gondoltam, csak lehet, hogy illene valami kis apróságot vinnem (esetleg a többi csoporttársnővel közösen), csak akkor sem tudom, hogy mikor kéne átadni. Vagy ilyenkor tényleg nem szoktak vinni? A meghívón a templomi időpontja és helye van, és nem említette a lagzit, ezért gondolom, hogy oda csak szűkebb kört hívnak.
2012. jún. 21. 13:18
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vinned.
2012. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
nem kell. bármit vinnéd, azt akkor hurcolnák lagzira, fotózásra? hidd el, nem is örülne neki...
2012. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!