Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvődön hány hajadon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvődön hány hajadon lány "állt sorba" a dobócsokrodért?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Mi ez, verseny? :)
2012. júl. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem 4-5 lánynál már érdemes dobócsokrot csináltatni.

Ha csak 2-3 hajadon lány lesz, akkor felesleges felhajtás.

2012. júl. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Többen voltak, de 4-5 lány állt a sorban :)

Mi a fiúknak is csináltunk poénból, nagyon nevettek :) Egy óriás méretű tangát dobott el a férjem ill. egy harisnyakötőt, nekem direkt 2 harisnyakötőm volt, az egyiket vette le a combomról, az óriás tanga is úgy nézett ki, mintha rólam vette volna le, volt nevetés ezerrel, miután elkapták :)

2012. júl. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Az 5 koszorúslánykám álltak ott, mivel ők voltak csak hajadonok, a többi női vendég már férjezettek voltak :) de nagy móka volt, mikor 3 fele esett a csokor :)
2012. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem fogom eldobni.A legkisebb lánynak adom a csokromat,6 éves.
2012. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem dobtam el. Habrózsáim voltak, mai napig ugyanúgy néz ki, odaadtam a legjobb barátnőmnek, hogy ő legyen a következő. Nagyon örült neki. :)
2012. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem selyemvirág csokrom lesz, most azon gondolkodok ,hogy csináltassak-e dobócsokrot is. A vendége között kb 5-6 hajadon lány lesz.
2012. júl. 8. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Tömegével,már egymás nyakán tapostak.
2012. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!